Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik vmit...

Vannak itt olyanok, akik vmit már régebb óta gyűjtenek, amit nem használnak egyébiránt csak úgy amolyan "passióból", megszokásból nem dobnak ki?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi ez, mióta gyűjtöd és szeretnél egyébként megszabadulni tőle, tőlük, csak nem tudsz?

Saját sztori majd a válaszok után. :)


2014. febr. 19. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy volt,hogy a tanyán csinálunk egy 20~25 méteres tetőt,szalma,széna tárolására---bontott palából.

Ehhez elkezdtem gyűjteni a söröskupakokat. Úgy öt éve.

A tanyát rég eladtuk...a söröskupakot a mai napig nem dobom ki-gőzöm sincs,miért.

Csak az itthon elfogyasztott üvegekét...így is több,mint 1500 van,jórész Balatoni világosé.

2014. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

30 éve gyűjtöm a söröskupakokat, én sem tudom indokolni.

Olyan kupakjaim is vannak, amit a Dreher múzeum sem őriz.


Műszaki cikkeket kb. 6-8 év tárolás után selejtezek. A VHS már eleget pihent, most azon lesz a sor.

Vaterán 1 Ft-os aukcióként passzióból meghirdetem őket.

2014. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!