Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi történik, ha feljelent a...

Mi történik, ha feljelent a szomszéd a kutyák miatt?

Figyelt kérdés

A családban 3 kutya van. Egy nővéremé, de veszélyeztetett terhes ezért ideiglenesen én gondozom, van egy kiskutyám nekem is, plusz anyuéknál a kertben van egy kutyus.

Az oltási könyvben mind3 külön lakcímen lakik. Apukám lebetegedett, ezért pár napra ide kellett költözzek anyuékhoz. Azt kérték, hozzuk be a kerti kutyát is, ezért most 3 kutya van napközben anyuéknál.

A szomszédoknak is mondtuk, hogy ez ideiglenes állapot, maximum 2-3 hét és eltűnnek innen a kutyák.

Viszont az egyik albérlő azt mondta felfog jelenteni. Utálja a kutyákat.


2014. márc. 7. 11:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Az albérlő szombaton költözött be, és tegnap fenyegette meg anyukámat. (Akinek van épp elég baja!)
2014. márc. 7. 11:18
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Az albérlő csak fenyegetőzik.Miért jelentené fel ,mert 3 kutya van ha normál körülményeket adtok meg a kuytusoknak.Plussz a szerződésben amit anyuddal.irtak benne van hány kutya van a lakásban?Mond meg neki hogy ez ideiglenes állapot.Amugy meg nem az ő lakása szóval ha a szobájában van a kutya megértem de a többi az közös terület.De 3 kutya miért nem maradthat a kertben??
2014. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a mi albérlőnk. Hanem az egyik szomszéd kiadta a lakását, és oda költözött be egy vadidegen.


Messze van a kert, eddig apum járt ki kocsival. Másnak nincs jogsija a családban, csak apunak meg nővéremnek. De ő meg nem ugrálhat.

2014. márc. 7. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ahaa.Bocs már értem.Nem pattoghat.Ne aggódj nem is érintkezik a kutyusokkal.Ha a kutyák normál körülmények kőzt vannak,semmi esélye sincs neki.A szomszéd már magán terület.Azt csinálsz a kertedben amit akarsz
2014. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Albérlőnek nincs beleszólási joga ,mi történik a szomszédban .Semmilyen kapcsolat nem fűz össze bennetek,még a szomszédság sem .Egyet tehet,elköltözik máshova ,ahol nincsen kutya ,
2014. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval akkor hiába jelent fel, nem történik semmi?

Az én kutyám megugatja a hajléktalanokat meg az alkeszeket, és ha elmegy valaki az ajtó előtt akiből dől a piaszag, a kutyám elkezd ugatni. :(

2014. márc. 10. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!