Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Idegeskedő alattunk lakó...

Idegeskedő alattunk lakó szomszéd?

Figyelt kérdés
Az alattunk lakó szomszéd minden este üti,püföli,veri a radiátort, amikor csak járkálok a szobában. Egyszer fel is jött még 1 éve, hogy fejezzük be a dübörgést. Most már csak a radiátorkalapálásnál tartunk, de ez majdnem minden este megy. Tényleg nem szándékosan dübörgök, normálisan sétálok valami nagyon szar szigetelés lehet a 2lakás között. Nekem lehet bajom belőle, ha mondjuk kihívja a rendőröket? Mostanában már annyira idegesít, hogy amikor üti a radiátort én is visszaütöm és így "morzézunk". Mit lehetne tenni ezzel az idegbeteggel?
2014. márc. 15. 21:27
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
18%
nálam is próbálkozott az alsó szomszéd. Az volt a gond, hogy előttem évekig nem lakott itt senki és minden kis zajra vinnyogott. Na egyszer teli talppal dübörögve végigmentem a lakáson oda-vissza néhányszor. Aztán lenyugodott.
2014. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is azt szoktam csinálni, de akkor meg még jobban ütögeti a radiátort.
2014. márc. 15. 21:39
 3/11 anonim válasza:
66%
előttem szóló,elég gané vagy hogy nem vagy tisztelettel a lakotársaidra.
2014. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem biztos, hogy a szomszédod az idegbeteg, főleg ha te brahiból direkt dübörögve jársz. Vehetnél egy puha mamuszt otthonra, illetve igazán odafigyelhetnél, hogy ne csapd oda erősen a sarkad. Csak egy kis odafigyelés és máris megszűnne a radiátoron kopácsolás. Tényleg idegtépő lehet minden áldott nap "mennydörgést" hallgatni a saját lakásodban, nem gondolod? Nem csillagot kért az égről, hanem csak azt, hogy ne döngve járkálj... :(
2014. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem tegyél le szőnyegeket és járj papucsban.

Gondolom ha tőle lehetne felhallani mondjuk a TV, vagy a rádió zaját, Téged is irritálna.


Esetleg próbáld javasolni neki, hogy tegyen fel álmennyezetet, fölé szigetelést, sokat számít!

2014. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"brahiból direkt dübörögve jársz"


Mondtam én ilyet is egy szóval? Azt mondtam, hogy mikor már belelendült a kopácsolásba akkor szoktam ezt a technikát alkalmazni.

-------------------------------

"minden áldott nap "mennydörgést" hallgatni a saját lakásodban"


Hát nem én tehetek róla, hogy így építették a házat, de úgy látom kötözködni azt tudsz, miközben a szövegértéssel is gondok vannak.

------------------------------

"tegyél le szőnyegeket és járj papucsban."


Köszönöm, hogy jött végre normális válasz is! Egyébként szőnyeg van, és ráadásul vettem ilyen pamut papucsot is. Mindent elkövettem az alsó lakó kényelméért,de úgy látszik neki semmi sem elég.

----------------------------------

Sajnálom,hogy nem tudok repülni, az ilyen idegbeteg ember menjen inkább a Sztyepp-re lakni ott aztán nem zavarná senki.

2014. márc. 15. 22:29
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj beszélni vele. Sokszor. Vigyél neki sütit. Hívd fel magatokhoz, mutasd meg, hogy van szőnyeg, plusz papucs, kérj tőle tanácsot, hogy mit tehetnél még. Vagy nem tudom :( De nagyon meg tudja keseríteni a mindennapokat egy hülye akarommondani unatkozó szomszéd...
2014. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 acelsziv ***** válasza:
42%
mondjuk én tudtam, hogy a padló felé szigetelve vagyok és szimplán idegbeteg a nyanya. De lehet, hogy nálad a szigetelés elmaradt.
2014. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:
46%

"Nekem lehet bajom belőle, ha mondjuk kihívja a rendőröket?"


Igen, birtokháborítást követsz el a zajongásoddal.


Járkálj halkabban és akkor nem fog hisztizni. Ennyit megtehetnél, ha már nem a sivatagban laksz, hanem emberek között.

2014. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Azért az sem semmi, amikor a kissé túlsúlyos hölgyek, magassarkúban végigcaplatnak a szobán.

Rosszabb mint egy ütvefúró!


Amúgy kedves kérdező, te is rögtön másképpen állnál a kérdéshez, ha a feletted lakó dübörögne...

2014. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!