Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fokozódó szomszéd konfliktus?

Fokozódó szomszéd konfliktus?

Figyelt kérdés

Sziasztok a helyzet nagyjából annyi hogy van egy motorom egy társasházban. A motort a lassan már 3 éve 3 hetente a kukatárolóba tároltam mert a szomszédok a kukájukat az ajtajuk mellett tárolják így ott van hely neki, nem egy choppere kell gondolni, de pár hónapja ide költöztem így most már állandóan ott van.


A szomszédnak nem tetszik valamiért egy faragatlan bunkó aki "Hé kissrác" megszólítással mondta hogy nagyon reméli hogy elviszem onnan a motort, mondtam neki hogy majd akkor ha az építőanyagok is elkerülnek onnan mert rohadt sok szemét van ott egyébként. A válasza "Kussoljál, lerúgom a fejed" ezt vagy úgy 3x :D.

Azért tárolom ott egyébként mert azt akarom hogy fedés alatt legyen ennyi. Egyébként el fogom adni 1 hónap múlva, veszek nagyobbat és átviszem máshova, de egyszerűen nincs kedvem elvinni mert a végén még azt hinné hogy igaza volt és jogosan volt ekkora pudvadék


Várom nálamnál idősebb és érettebb emberek véleményét

20 évig kertes házban éltem, már látom az előnyeit...

Köszi előre is


2014. márc. 31. 21:19
 1/10 intrepid ***** válasza:
0%
Jogos a felháborodásod, ha tényleg így történt.
2014. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó mind2 jogos azért, pl lemaradt hogy utál, mert már 2x feljött hogy "túl hangosak vagyunk" azóta kussoltunk kb. Szólt a közös képviselőnek is, ő jobb arc azért, ő megkért hogy vigyem vissza az másik kukatárolóból a cuccokat ebbe a kukatárolóba mert hogy a kettő az két külön házé (hiába van egy kerítésen belül) és a motor menjen onnan.

A cuccokat visszavittem de a motort otthagytam mert van neki hely és fedés alatt van ennyi.

2014. márc. 31. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez lenne a konfliktus? Ott tárolod a motorodat, ahol nem lenne szabad és sem a szomszéd, sem a közös képviselő kérésére nem viszed el, mert te vagy a jani... és neked ehhez a "konfliktus" megoldásához idős és érett emberek véleménye kell, ez komoly?
2014. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jah jah vagyok olyan vagány lázadó vadállat srác hogy otthagyom mer mér' ne.

Azért tárolom ott mert van neki hely ott és mert fedett rész, mert beázhat az elektronika.


Megnézném a fejedet ha odaállítanék holnap és így lazán benyögném hogy hülye gyerek lerúgom a fejed azt mennyire értékelnéd "konfliktusnak"

2014. márc. 31. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Tán' garázst kellene venni/bérelni annak a motornak, nem? A közös kukatárolóban tartod? Naná, h kiakadnak a lakótársak.
2014. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jól van csesszétek meg elvittem :D

Mondom hogy csak azért tartottam ott mert 1, volt hely

2, más szemete is ott van, jah hogy az nem motor az nem számít.

2014. ápr. 1. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Én a közös képviselő helyébe kiraknám a szemét mellé, had vigyék el a kukások, hisz a szeméttárolóban volt, akkor az szemét.


Létezik ám fólia is motorra, hogy megvédje az esőtől!


A Tesconál meg a bevásárlókocsikhoz parkolsz esőben, mert ott fedett?

2014. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nekünk kell elvinni a balhét? :)

Te olyan lehetsz, mint a szomszédom, akinek ha szólok (léccilécci, szépen, nem gorombán), hogy megint hüjjén parkolt, nem tudok elmenni kocsival, akkor nekiáll nagy hangon anyázni, hogy miért mindig őt kell piszkálni. Szóval bájos. (3.)

2014. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudja kivinni mert kormányzár van rajta, és figyelj csak, lehet hogy a fólia nem védi teljesen az esőtől?:o:o:o


Sok gyökér begyepesedett ember, mint az itt válaszolók egy része, építgesse a kis kertecskéjét békességben a nyomorultja.


Mibe fogadunk ha 40 éves leszek nem az lesz a legjobb dogom hogy egy 20 éves basztassak hogy vigye el a motorját onnan ahol van hely.


Nah peace, az internet népe megint győzött! :D

2014. ápr. 1. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt hogy volt hely? Mondjuk beférne 10 kuka, de csak 7 van , és az maradék 3 helyből egy az említett szemét kupac, a másik a motorod? Mert akkor szerintem neked van igazad. Ha úgy teszed a motort, hogy továbbra is beférjenek a kukák, meg aminek be kell akkor csak valamibe beleakartak kötni. Jelen esetbe irigyek a motorodra. :)

Miért mondja mindenki hogy el kell vinnie onnan? A neve tudtommal KÖZÖS tároló. Azaz ha én ott lakom akkor oda tehetem a cuccom, feltéve ha nem zavarok vele mást.


Konfliktus kezelés: melyikőtök erősebb? Ha te, akkor feszülj k te is, hogy mindenki elfér nem kell vitatkozni, ha ő, akkor inkább húzd vissza magad, aztán amikor ő jönne hozzád valami miatt, akkor szépen megmondod neki, hogy bizony tőled ne várjon semmit. Emellett odanyögöd neki azt is, hogy lehet hogy el fért volna ott az a motor régen nem? :)

2014. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!