Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen anyagon nem tud felmász...

Milyen anyagon nem tud felmászni az egér?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mi az az anyag amin nem tud felmászni az egér? Hobbi szinten hangosítással foglalkozom és jön a jó idő, és több bulim lesz ezért nem akarom mindig behozni a lakásba a hangfalakat. Ezért arra gondoltam, hogy kint hagynám a garázsba, de viszont vannak egerek és nagyon nem szeretném még azt sem, ha mászkálnának a ládákon. Ezért olyanra gondoltam, hogy egy kisebb 10-15cm-es emelvényt csinálnék és azt bevonnám olyan anyaggal amire nem tud felmászni az egér, és így nem mászkálják össze a ládákat. Vannak kint egér csapdák, de ennek ellenére akad még egér..

2014. ápr. 6. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Fém,műanyag lemez üveg.Viszont a 10-15cm az elég kevés.
2014. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor körülbelül mi lenne az a magasság ami jó?
2014. ápr. 6. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:

A lényeg az hogy fényes lehetőleg csúszó anyaggal legyen bevonva amit karmolással sem tudnak érdessé tenni ahhoz hogy felmásszanak. De egyébként célszerű a ládákat letakarni valami masszív ponyvával még a lyukacsos részeket betömni a tárolásra legalább, nekem az egyik hangfalamat így nyírta ki az egér.

Meg célszerű ha van rá keret beszerezni ultrahangos egérriasztót nálam, nővéremnél, barátnőmnél működik a cucc.

2014. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 körül.
2014. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van a ládákon huzat, azzal nincs baj. És ez a ws teleshopos egérriasztós cucc is van, de hogy mennyire hatásos azt nem tudom, volt már használva egy ideig de aztán félre tettük.

De megpróbálok egy 25-30cm-es emelvényt csinálni és valami olyasmi anyaggal bevonni az oldalát amit mondtál. + még bedugom azt a szerkezetet hátha segít :)

Köszi a segítséget :)

2014. ápr. 6. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egér ugrani is tud ám...

Az élve megfogott egeret beletettem egy vödörbe, ami 30 cm-nél mélyebb volt, és kiugrott.

Fentről is ráugorhat, ha van ott megmászható dolog.

2014. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nagy, 5 literes befőttesüvegek. Régi padlásokon nagyon gyakori darabok. Asztal 4 lába alá ha beteszed, az egérbiztos, ha felülről nem támadható. Mi ilyennel fogtuk az egereket.
2014. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!