Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Már kész vagyok a szomszéd...

Már kész vagyok a szomszéd miatt, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Itthon van a felettünk lakó nő állandóan, mert a gyerekük 1 éves és általában sehova nem viszi. Naponta átlagban 3-szor kell hallgatnom, hogy tologatják a bútort a konyhában, már többször szóltam nekik, hogy tegyenek rá filcet, mert nálunk nagyon hangos és különben meg, ki szeret úgy reggelizni, ebédelni, vacsorázni, hogy ezt kell hallgatnia.

Miért olyan nagy kérés ez, hogy ne menjenek az idegeimre?

Már aludni sem tudok sokszor, úgy felhúzom magam emiatt estére. Most babát várunk, pár hét és megszületik, szóval nincs szükségem erre a felesleges idegeskedésre. Mit tehetnék még ezen kívül, hogy már többször megkértem őket?


2010. jan. 4. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak napi pár perc tologatás nem idegesíthet így fel.
2010. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél fél méter filc anyagot és vidd fel, hogy szivesen segítesz megcsinálni. Tudom, ez nem a Te dolgod, de ez egy gesztus és ráadásul megoldás a problémádra. Talán még össze is barátkoztok. Ne felejtsd el, hogy pár hónap múlva Ő fog idegeskedni a gyereksírás miatt. :) Boldog babavárást!
2010. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a napi pár perc az kb. egy-egy étkezés időtartama x3, még nem mértem le, de akkor a plafon remeg a poharak csörögnek a konyhaszekrényben és ez azért minden nap elég idegesítő, mert ahogy írtam a 4 fal között nő fel a gyerek, ha nem muszáj nem lépik át a lakásuk küszöbét.
2010. jan. 4. 14:13
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt anno egy nagyon szemét szomszédom, egy alkoholista nő! Nagyon hangos volt, hiába szóltunk neki, annál jobban csinálta, annyira bunkó volt!Ez a feletted lakó, ha toleráns lenne, próbálna alkalmazkodni, és nem hangoskodni! Sajnos egy rossz szomszéd az életedet képes megkeseríteni! Nekem is volt hogy 160/110 volt a vérnyomásom! Csak a költözés oldotta meg a problémámat! Amúgy a szomszédokkal nem jó haragban lenni, gondolj erre!
2010. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!