Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha rokon lakott a lakásotokban...

Ha rokon lakott a lakásotokban és volt gy kreol nője ti lecserélnétek a zárakat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 23:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mond meg az albérlőnek, hogy cserékjen ő zárbetétet. Egyébként is megteheti, és akkor legalább tiszta a helyzet.
2014. szept. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Kicsit mintha rasszista volnál.,de mindegy..

Én lecserélném a zárat, ha csak a romon lakott volna ott mindenféle kqpcsolat nélkül is. Nálam ez alap.

2014. szept. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A rácsos ajtóra egy közepes minőségű,3kulcsos zárbetét 2,5ezer körül van,azt Te is ki tudod cserélni.


A hevederzárhoz felénk névreszóló,sorszámos spec.fúrt kulcsos, betétet szoktak használni,MABISZ-elfogadottat,amit másolni is csak személyivel lehet.

Ha ilyen van most a hevederben,nem biztos,hogy lemásoltat(hat)ta.

Azt azért egy szakemberre bíznám.

2014. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%
Tehhát akkor itt a kreol a lényeg,a boxos? Kérdező enyhén rasszista vagy bár megértem, de akkor is cseréld le a zárat, mert ha kipakolják az albérlődet akkor neked fog fájni miatta a fejed és így sokkal olcsóbban kijössz belőle. :D
2014. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%
Boxos? Netán cigány? Nem mered leírni? Minden emberben van ilyen is, olyan is. De sajnos az eltérő kultúrára nem vevő a világ! Kezdenek rájönni, hogy a fekete macska nem pároztatható a fekete párduccal, de alakik mégis erőltetik a multi-kultit. Nem fog menni!
2014. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Bogoj válasza:
ha rendszeresen fordulhat elő ilyen, érdemes lehet befektetni egy jobb zárba. igaz, megvételkor kicsit drágább, de ma már ezeket egyszerűen át lehet kódoltatni, és akkor kisebb árért továbbra is megbízható zárad van.
2014. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
56%

Ha legalább a rokonban bízol, kérdezd meg, van-e még kulcs, és kérd el tőle.


Vagy csak csináltass egy plusz zárat, és kérd meg az új lakót, hogy 2-t használjon, amiből az egyik az új legyen.


Valami masszív és olcsó. Nagyjából..


Nem kell feltétlen kicserélni. Am bőrszín sztem nem számít, viszont az h külföldi és tök ismeretlen, az inkább. De kérdezd meg, biztos elmondja ha adott neki kulcsot.


Ha nem őszinte, akk fizettesd ki vele a zárcserét..


Ha meg elhiszed neki h nem adott senkinek kulcsot, akk nem szükséges az egész feljhajtás... :)

2014. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Nagyfater ***** válasza:
Én előbb megnézném azt a kreol nőt, és csak azután dönteném el, hogy mit cseréljek le.... :-)
2014. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Kreoltól függetlenül: Ha a régi lakó magával vitte a kulcsot, akkor tényleg jobb lecserélni a zárat...
2014. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

A "kreol" tudjátok mit jelent? Nem cigányt. Nem négert. Barna bőrt. Ennyi. Én teljesen magyar vagyok és a családom az átlagnál kissé barnább börű. Miért? Fingom sincs az egyik nagyapám osztrák volt, de német is volt köztük. Igazából tök mindegy. De eléggé zavaró ilyet olvasni.

De ha cigány lennék vagy néger akkor is kikérném ezt magamnak. Nem lehetsz valami okos ember.

De a kérdésedre válaszolva ha egy idegen ember kulcsot kap a házamhoz akkor én mindenképpen lecserélném a zárat. Egy szőke,kék szemű idegen után is.


18/L

2015. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!