Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tortek mar be hozzatok?

Tortek mar be hozzatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, viszont a hátsó szomszédhoz igen, egy hete.....
2014. szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, 3 szor csaladi házba, minidg otthon aludtam
2014. szept. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hozzank egyszer tortek be elloptak a bicikliket.
2014. szept. 13. 07:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Hozzánk bejöttek... A kapuzárat valahogy kinyitották, vagy átmásztak rajta, nem tudni. A ház ajtaja viszont nyitva volt, mert itthon volt a leggyengébb családtag... De ő épp az egyik helyiségben volt, a betörők meg csöndben másfele mentek, szóval semmit nem vett észre belőle!!!!

Viszont a betörők nem vittek el végül semmit, nem hiányzott semmi, de a szekrényekben a ruhák odébb voltak túrva mindenütt, az ágynemű is az ágyon.

Feltehetőleg pénzt vagy ékszert kereshettek, de nem találtak. A tárgyak nem kellettek nekik.

Hátborzongató, hogy idegenek turkáltak a ruháim közt..., de legalább megúsztuk ennyivel.

2014. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Hozzánk nem.


Viszont amikor kamasz voltak akkor én betörtem. Van nálunk egy nagy vikkendházas övezet, kevés ember lakott ott. Két házba mentem be, mindkét helyen az ablakot betörtem éjszaka. Az egyik helyről egy rozoga bicskát hoztam el, a másikról viszont semmit, nem is nagyon lett volna mit.

Tudom nem volt szép dolog, fiatal voltam és nagyon kíváncsi, más mentségem nincs rá.

2014. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban, hozzánk. Az ablakot feszítették fel, és az apám pizsamáját használták a lábnyomuk elütntetésére, de mégis elkapták őket.
2014. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahá,garázsba ,és hétvégi telek szerszám tárolójába .
2014. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
68%
Hozzánk igen, kétszer is ha jól tudom, csak nem a lakásba, mert társasházban lakunk. Először az alattunk lévő néni lent volt az udvaron és akkor látta hogy valaki bejött az udvarra, és vinné el a biciklit :D és kérdezte tőle, hogy "hát maga mit csinál?" aztán sajnos nem tudom mi lett.. Másodjára anyámék arra értek haza, hogy tárva nyitva volt a kapu, 3 biciklit elvittek meg a Marika néni befőttesuborkáját (nem vicc). Ilyenkor úgy jöttek be, hogy nálunk két ház között van egy rés, egy magas fallal. A falon átmásztak, az még a szomszéd udvara volt, akikhez szintén betörtek, és onnan átmásztak hozzánk.. Ezért feltetettünk egy szögesdrótos kerítést a fal tetejére, azóta nem jönnek be. +miután feltettük, bátyám arra ért haza, hogy a kis cigánygyerekek ott picsognak "na bazsa meg ezs tegnap méig nem votl itt! Mozs hogy fog bemeni a bátyó?!" xD
2014. szept. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!