Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy menjek iskolába? Nagyon...

Hogy menjek iskolába? Nagyon gáz helyzet

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg hogy jó körülmények között élünk,de kb.1 hete nem tudok fürdeni,mert semelyik szerelő nem tudja mi a baja annak az olasz gyártású fűtéssel rendelkező szarnak,fűtés profin működik ,de a víz jéghideg ,nem tudok fürdeni ,mi a francot csináljak??

2015. márc. 12. 15:46
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ez igaz,és nem kacsa,mondom hogy ez van,és nagyon gáz,nálatok nem fürödhetnék? úgyse ismerlek titeket :)
2015. márc. 12. 17:07
 22/27 anonim ***** válasza:

Legyél magántanuló,nem kell suliba járni!

Olasz "szar"(kombikazán) helyett pedig vegyél németet.

2015. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Konditerem, uszoda, szauna, strand, uszoda, sportcsarnok, edzőterem.

Ezek bármelyikében van tusoló. Elmész, letusolsz, edzel egyet, letusolsz, és haza mész.

Vagy vegyél a tescoban nedves törlőkendőket, és törölgesd át magad. Vagy állj kézen és vizeld le magad :)

2015. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Az ért az 1. válaszolótól szivesen megkérdezném hogy lehet csappal fürdeni? Mert ha lehet ugorj el az Obiba és dörgöl be magad csappal. Van ott vas és réz csap is.
2015. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%

Én amúgy vennék egy törölközőt, vízbe mártanám, rátenném a radiátorra, ha kellően meleg áttörölgetném magam vele.


Egy hete sz.ros a segged haver?

2015. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
78%

Fürdő sincs azon a településen? Vagy legalább egy rokon, akinél letusolhatsz?

Hosszú évekig lavórban fürödtem, mert rossz volt a fatüzelésű bojler, de így sem voltam soha büdös. Ott volt a gáztűzhely vagy a szobai vaskályha, rátettem a nagy fazekat és melegítettem vizet, be a lavórba, volt szappan és szivacs. Ezért is örültem, amikor olyan házba költözhettem, ahol csak be kell állnom a tus alá és ömlik a finom meleg víz. Tudod, hányan nem tudnak másképpen fürödni ebben az országban?!

2015. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A fentiek mind + ha egyik se tetszik, babáknak való nedves törlőkendővel átmoshatod magad
2015. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!