Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Baranya megyeiek! Melyek...

Baranya megyeiek! Melyek arrafelé az élhető falvak? Hol éltek és milyen ott az élet?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék költözni, de nem tudom még, merre lenne érdemes. Csendes, de fiatalos kis faluba mennék, ahol állattartás is lehetséges. Fontos lenne ovi/suli a közelben, és legalább elfogadható közlekedés, hogy ne kelljen kocsival hordani a gyerkőcöket napi 10-20 km-t még középiskolában is:)

Siklós, Pécs és Szigetvár környéke tetszik, többi helyet még nem térképeztem fel. Segítenétek a tapasztalataitokkal? Köszönöm szépen előre is!


2015. ápr. 13. 18:09
 1/1 Zytta0313 válasza:

Amit én ajánlanék neked, az ugyan már nem falu, de mégis szép, rendezett, fiatalos sok minden van. A legkönnyebb innen a bejutás Pécsre busszal (iskolák végett) az Kozármisleny.

[link]

2015. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!