Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vidéki vagy városi élet?

Vidéki vagy városi élet?

Figyelt kérdés
Kinek melyik tetszik és miért?
2015. máj. 2. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Mindenképp a városi, mert lusta vagyok. Meg ha vidéken laknék, akkor nem tudnám megbecsülni a szép tájakat, ha megyek valahova kirándulni, stb., mert egész nap gyakorlatilag azt látnám.


Ezen kívül vidéken egy csomó olyan plusz munka van, amit ha nem vevő rá az ember, akkor nem szívesen áldoz rá a szabadidejéből. Nekem ez a véleményem.

2015. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidéken szeretek élni, de elérhető távolságban nagyvárostól. Így kisvárosban, 80 km-re Budapesttől pont tökéletes. Ha színházba akarunk menni, autóval egy óra alatt ott vagyunk. A munkahelyemre viszont napi 10 perc séta az út friss levegőn. Nagyon nem mindegy. És reggel madárcsicsergés ébreszt, nem az autók zaja. Éltem másfél évtizedet a fővárosban, van összehasonlítási alapom. Persze magasabban, a budai hegyekben ott is van friss levegő, csak az nekem már megfizethetetlen kategória.
2015. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az lenne jó ha mindkettő rendelkezésre állna. Egy ház az isten háta mögött, szomszédok nélkül. Egy a kertvárosban, egy lakás a belvárosban. Nyáron kint, télen bent.

Persze ehhez kell kocsi is, amivel közlekedni és szállítani lehet.

Nagyon fontos hogy ez a 3 ingatlan ne legyen túl nagy távolságra egymástól.

2015. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!