Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A főbérlő megtagadhatja a...

A főbérlő megtagadhatja a költözésemet?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok. Múlt hónap végén jeleztem, hogy el fogok menni, két hete újra szóltam, hogy találtam másik albérletet. Ma eljött, és közölte, hogy márpedig mindent tisztázni fogok a lakótársaimmal, az összes ellentétet, összeférhetetlenséget, és nem a költözés a megoldás. Mondtam, hogy szörnyen érzem itt magam, és nem akarok ilyen emberekkel tovább élni, de gyakorlatilag elengedte a füle mellett. Kauciót nem fizettem, ez a hónap előre lett fizetve, ergo tartozásom nincs. A szerződésben felmondási idő nincs meghatározva. Adózik utánunk, ha ez számít.
2010. febr. 23. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy! nem vagy te rabszolga.
2010. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy hagyott itt, hogy nem vette tudomásul, hogy én holnap költöztem volna...
2010. febr. 23. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért költöztél VOLNA?!?! Idöben felmondtál, akkor meg mire vársz? Költözz el, vissza nem tud hozatni! Semmi köze ahhoz, hogy te miért nem akarsz maradni, ha el akarsz menni, akkor jogodban áll.
2010. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy elkezdi zaklatni a szüleimet, ahogy volt már arra példa az ittélésem során. És azt nagyon nem szeretném, ha folyton őket molesztálná ezzel, hogy csak úgy leléptem.
2010. febr. 23. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a szüleidet molesztálja, akkor fel kell jelenteni.
2010. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen okból molesztálhatná a szüleidet: nem csak úgy leléptél, szabályosan felmondtál, és utána költöztél el.


Ne törödj vele, ilyen helyen nem szabad maradni - különben rövid idön belül azt is megmondja, hogy kivel beszélhetsz, mikor mehetsz WC-re, stb,

2010. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!