Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes mosó-szárítógépet venni?

Érdemes mosó-szárítógépet venni?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatok vannak a mosó-szárítógépekkel kapcsolatban. Egyáltalán melyik megoldás jobb ha egyben van a kettő vagy ha külön van a mosó és külön a szárítógép.
2010. márc. 24. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Semmiképp nem vegyetek mert nagyon sok áramot fogyasztanak! Műszakicikk-eladó vagyok higgy nekem.
2010. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legérdemesebb venni egy A+ fogyasztású mosógépet, meg egy jó hosszú szárítókötelet.
2010. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég adtam el a mosó-szárító gépemet,mert nem tudtam kihasználni.tényleg sok áramot fogyaszt,az enyém olyan volt,hogy csak fél adag ruhát szárított (4kg mosás/2kg szárítás),Az öblítő illata nem maradt meg azokban a ruhákban,amiket a szárítógépben szárítottam,tehát teljesen felesleges szerintem ilyenre költeni.Most egy nagyon jó kis gépem van,az ára középkategóriás,ha 1000-rel centrifugálok,akkor hamar megszárad a ruha,Energia és víztakarékos,ez a gép sokkal jobban bevált.
2010. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte válaszokat.
2010. márc. 24. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ilyet szeretnék,de hangulyozom,nem azért hogy mosás után rögtön száritson is mindent,HANEM:ha reggelre egy vastag plcsim nem szárad meg tökéletesen,akkor bedobom 20 percre és száraz,nem kell hajszárítózni h felvehessem.2 különálló gépnek nem lenne hely a lakásban.
2010. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!