Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes egy légkondit...

Hogyan érdemes egy légkondit üzemelni?

Figyelt kérdés
Van egy Nord inverteres légkondim, ti hogy szoktátok a légkonditokat, ami esetleg inverteres használni? Én 26 fokon, illetve beállítottam az I FEEL funkciót, ekkor elvileg a távirányítóban "jön létre" egy hőmérő, ami érzékeli a hőmérsékletet? Vagy hogy van ez? Illetve a Sleep funkció? Minél energiatakarékosabban szeretném használni.
2016. júl. 8. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg úgy a leggazdaságosabb ha állandóan megy a nagy melegben és nem úgy hogy ki be kapcsolgatja az ember . Ennek ellenére mégse így használom mert úgy sem vagyok bent egész nap akkor meg minek menjen . Úgy hogy ki be kapcsolgatom mégis átlagot számolva 2000 forintot fogyasztott havonta tavaj. 4 hónapig használtam.Egy szoba plusz kinyitva az ajtót néha a konyhát is hûtve. Nem nagy összeg. Nekem Elektrolux gépem van.
2016. júl. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehűteni olcsóbb, mint hűvösen tartani.

Tehát a szakaszos üzem a gazdaságos.

2016. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
S ez az invertetes funkciónál is így van?
2016. júl. 9. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok igen nekem inverteres van így használom. De azt tanácsolják hogy inkább egész nap mennyen kissebb teljesítménnyel mint hirtelen naggyal lehűteni. De engem nem érdekel mit tanácsolnak.
2016. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy hőségben inverteresnél ha otthon vagy menjen, ha hosszabb időre (több órára) elmész otthonról akkor fedd néhány fokkal fentebb, ha mondjuk fél napot vagy többet nem vagy otthon akkor ki is kapcsolhatod.
2016. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fedd=vedd
2016. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!