Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kirakhat e minket? Nevelo...

Kirakhat e minket? Nevelo apam egy alkoholista barom,19 eves vagyok gimibe jarok magan tanulokent 12es vagyok 17 hetes terhes

Figyelt kérdés
kirakhat minket mar 10 eve hogy vele lakunk 7 eves koromtol anyaval osszehazasodtak ,baratom itt lakik velunk persze ezert szoktunk adni penzt mikor mennyit tudunk 20-30 ezer.hazi munkaba is besegit hazkorul is. en ide vagyok bejelentve es szeretnem tudni hogy milyen jogaim vannak hogy a lakasban lakom.
2016. aug. 30. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Jogod van hálásnak lenni annak aki megengedi, hogy nála lakj.
2016. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak kellett neked gyerek ilyen körülmények között? Felelőtlen és ostoba vagy. Most rontod el az életed, csak szólok.
2016. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagykorú vagy. Ha a nevelőapád nevén van a lakás s ki akar rakni, akkor simán kirakhat. Ha nem ő a tulaj/haszonélvező, akkor nem...
2016. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JohnnyBoy002 válasza:
Bírom az ilyeneket... leírja, hogy ilyen/olyan számunkra normális embereknek elképzelhetetlenül xar helyzetet és oda biggyeszti, hogy több hetes/hónpos terhes. Baxni azért bírtok, óvszerre meg nincs lóvé? Szegény gyerek, előre sajnálom!
2016. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!