Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha van egy 35 éves, apja...

Ha van egy 35 éves, apja pénzén élő, alkoholista f**zfej szomszédom, aki minden nap hajnali négyig bömbölteti a zenét és ordibál a hasonszőrű haverjaival, akkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrt hívni .
2013. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a rendőr semmit nem tud tenni, mivel a csendháborítás már nem számít szabálysértésnek. Emellett legalább látszólag meg kellene őrizni a jó viszonyt vele, mert különben még rosszabb lesz.
2013. szept. 22. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Bömböltesd te is a zenét hajnali négyig, ha épp szabadnapod van másnap és nem muszáj aludnod. Talán veszi a lapot.
2013. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te pedig hajnali 5-től reggel 9-ig bömböltesd (mikor ő szeretne aludni).... Amúgy meg nem igaz, hogy nem lenne hatásos, ha a rendőr bekopogna hozzájuk (mert azt viszont megteszik).
2013. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én speciel azon gondolkoztam, hogy agyon kellene lőni, megérné. Most is üvölt a zene, bútorok tolódnak erre-arra, kurjongatnak. Vasárnap. Ez fog menni négyig. Nem bírom.
2013. szept. 22. 23:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2013.03 havi kérdés-felelet:

[link]

2013. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a jó viszony megőrzése érdekében vegyél füldugót. De még jobb ötletem van....menj át hozzá te is bulizni. Igazán jó akkor lesz a viszonyotok.
2013. szept. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te szegény. Ez durva. És te vagy az egyetlen szomszédja? A többi szomszédot nem zavarja? (alatta, felette, másik oldal?)
2013. szept. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is azt alkalmaznám, hogy amikor ő fekszik le aludni, akkor venném elő a kedvenc zenéimet és tekerném max. hangerőre. Persze ezt jobb megbeszélni a szomszédokkal előre ha vannak hallótávolságon belül, nehogy aztán utána ők hívjanak rendőrt rád.


Persze a legbiztosabb a rendőr lenne, de az nem erősíti a szomszédi jóviszonyt.

2013. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki a piálástól esik össze hajnali 4-kor, annak bömböltethetsz Te akármilyen zenét reggel 6-kor, igazán nem fogja őt zavarni. Rendőröket kell kihívni hajnali kettőkor, szigorúan minden nap amikor bulizás megy, ők hamar megunják a dolgot, és rövidesen megoldják majd a problémát.
2013. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!