Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire hallatszik át egy...

Mennyire hallatszik át egy panelban ha a szomszéd tesz- vesz?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy újépítésű téglablokkos lakásban élek de elviselhetetlen a szomszédok állandó hangoskodása. Rohangálnak fölöttem de kb úgy hogy az alattam levő födém is beleremeg. Az ajtókat éjjel nappal csapkodják mellettem, ha normális hangerővel beszélgetnek még azis áthallatszik. Az lenne a kérdésem hogy, a panelban mik a legjellemzőbb zajforrások és ha pl hangszigetelném a szobát mennyire hallatszódna a másik. Csak zárószintben gondolkodom tehát fölöttem nem lenne senki
2016. nov. 13. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

A "vizesblokk" vezeti a legjobban a hangot. Hallod azt is ahogy a szomszéd szellent. Nem csak a klón ülve.

Alulról is ugyanúgy jön a hang.

2016. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

- pisil, majd lehúzza

- leejtett egy szeget

- csörög a kanál-villa

- most köhögött

- késő este ordít a tv = családi társasjáték hangját elnyomja


Menj kertes házba, ott nem fogod hallani a szomszédokat, csak a kutyáikat, meg a trágyaszagot, meg hasonlókat

2016. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TR75 ***** válasza:
85%
A sima takarítás, főzőcskézés is hallatszik, az is simán, amikor valaki egyik helyiségből a másikba siet. Ha nem megy épp a tévé, vagy a rádió, akkor a beszélgetés zajai is áthallatszanak (konkrétan nem érted a sima beszélgetést, de a zaj maga hallatszik).
2016. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hmmm értem. és a csövek? azok mennyire viszik?
2016. nov. 13. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Remekül lehet morzézni velük, ha erre gondolsz. Megszokott panelkommunikáció jól megkongatni a radiátornál, ha jelezni akarod, hogy elég a szomszédból.
2016. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remek...viszont szerintem az en lakasom ennel is szarabb
2016. nov. 13. 21:58
 7/7 TR75 ***** válasza:
Panelnél a csövek és a panelek viszik a hangot, mintha azért építették volna be őket.
2016. nov. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!