Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ariston célos 80, alig jön a...

Ariston célos 80, alig jön a meleg víz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy fent említett típusú bojlerem, amivel az a problémám, hogy a meleg csap megnyitásakor alig jön a víz. Nincs egy éve, hogy fel lett szerelve. Próbáltam, hogy a kimenő ágat leszedve, közvetlen vödörbe engedem a vizet, de ott is azt produkálta. A biztonsági szelepnél is csak akkor van nyomás, ha közben töltöm a tartályt. A hideg (bemenő) ágat is leszedtem, ott még van nyomás. Ha a szelepet alulról megnyomom, ott is csak egy pillanatig van nyomás (gondolom a meleg víz miatt). Tökéletesen, gyorsan fűt egyébként. Valakinek van ötlete, hogy hol lehet a hiba?

Köszönöm a segítséget.



2016. dec. 20. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:

* Ariston velis 80

Telefon javította...

2016. dec. 20. 20:49
 2/3 anonim ***** válasza:

A bojlerben csak akkor lesz nyomás (meleg víznél) ha a befolyó oldalon is van.

h sok lenne benne a vízkő, akkor kis mértékben ez csökkenhet.


A bekötéseket nézd végig elsősorban.

2016. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hangsúlyozom nekem nem ilyen van, hanem másik tartályos olasz bojlerem, de nekem ugyanez volt a gondom, és szétszedtem, kitakarítottam a vízkövet, és lett nyomás. Állítólag 2 évente ezt meg kellene csinálni, de a vízkeménység eltérhet, elképzelhető, hogy nálad kevesebb, mint 1 év alatt is túlzottan vízköves lett.


Ha bizonytalan vagy, nézesd meg szerelővel.

2016. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!