Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is lakik ilyen házban?

Más is lakik ilyen házban?

Figyelt kérdés
Alattunk lakótól szinte minden felhallatszik, ha beszél, kinyitja a csapot, vagy csak zeng minden.Társasház, 70-es években épült, beton meg tégla.Amíg nem laktak itt minden jó volt. Mit lehet tenni ellenük?
2016. dec. 31. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén? Én elköltöznék normális kertes házban. A lakótömbök, társasházak velejárója hogy meg kell szokj többféle lakót akiknek ezernyi ostoba szokása van.


El lehet játszadozni azzal hogy te is zajt csapsz, vagy megkéred hogy halkabban csinálják, de szerintem még ha megígérik akkor se tartják majd be. Az meg milyen kényelmetlen már ha rádszólnak a saját otthonodban hgoy halkabban légy otthon :D

2016. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez sajnos ezzel jár. Mi is elköltöztünk, mert kibirhatatlan volt. Mintha szándékosan csinálták volna.
2016. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Mert az emberekben benne van a vele született bunkóság.

Az "otthon azt csinálok amit akarok-nekem ne ugasson senki"

2016. dec. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Álllj!

Abban mi a bunkóság, ha kinyitja a csapot? :O

Vékonyak a falak, ennyi. A kedves kérdező honnan tudja, hogy az alsó szomszéd őt is hallja?

Ha nem tetszik, elkell költözni.

2016. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk alattunk lakó üti a radiátort NAPKÖZBEN minden zajra. Legyen az hajszárító, mosógép, elektromos fogkefe, wc lehúzása. szerintem bolond 😀 szórakoztató az tény. Semmit nem tudsz tenni. Költözz el ha zavar. Vékonyak a falak, szomszéd csak éli az életét
2016. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Költözz 4 emeletes legfelső szintjére. Én ott lakom, nem sok zaj jön fel alattam lakóktól, bár mi mindig panelben éltünk már megszoktuk.
2016. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mennyi puha agyú ember jár ide fel, a lepontozás az megy, az érvelés meg kevésbé vagy sehogy. Szánalom.
2016. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Mondom,pár válaszból 4 már azt írja költözz el.

Tehát nem a megoldást az egymás mellett élés gondjait kellene "megbeszélni" vélemények vannak.

Valami úton módon tekintettel lenni a lakótársakra ez nem fog menni.

2016. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
69%
A következő lakó is beszélgetni fog, ugyanúgy megnyitja a csapot... Itt a hangszigeteléssel van probléma. De nyugi, hozzászoksz. Csak ne gondold azt, hogy téged akarnak bosszantani és ne őket figyeld. Kezdetben segíthet a háttérzaj, menjen a tv, szóljon a zene. Előttünk játszótér és kutyafuttató van. Első hetekben megébredtem a hajnali kutyaugatásra, vagy mikor a bulizók hazafele még leülnek padokra, és elég hangosak. Most már annyira megszoktam, hogy sokszor csak többi szomszédtól hallom vissza miket csinált éjjel alsó szomszéd :D
2017. jan. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nehéz őket nem figyelembe venni, ezt már próbáltam, amúgy meg mióta felújítások voltak náluk azóta lett ilyen, lehet azzal rontottak a helyzeten.Köszi mindenkinek a választ.
2017. jan. 1. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!