Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tudok bemenni a lakásba!...

Nem tudok bemenni a lakásba! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk, 1. emeleten. Ma elfelejtettem kulcsot vinni magammal a suliba, és nem tudok bemenni...

Senki sincs itthon, úgyhogy már több, mint egy órája itt ülök a lépcsőházban. A szüleim 6-7 körül jönnek haza munkából, és még el sem tudom őket érni, mert elfogyott a pénz a telefonomról, és hiába küldtem hívásértesítőt, nem hívtak vissza...

Most mit csináljak?:((


2017. febr. 3. 13:48
 1/4 anonim válasza:
Én utcai fülkéből hívnám fel őket. Lehet a hívásértesítőt nem vették észre...Próbáld meg, van nálad valamennyi pénz?
2017. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ülj buszra/villamosra, menj be a munkahelyükre, az a leggyorsabb, és akkor elkéred a lakáskulcsot!


Vagy kérj pénz a szomszédtól utcai telefonra kölcsön, vagy ha van nekik telefonjuk, akkor onnét telefonálj nekik. Ha nem tudod fejből a mobil számukat, hívd vonalason a munkahely telefonját.

2017. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy szomszedhoz kopogj be es kerd meg hagy telefonalj.
2017. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy az előzőek tanácsát kövesd, vagy ha van nálad elég pénz, akkor ülj be egy közeli cukrászdába amíg haza nem érnek! :)
2017. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!