Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szoktatok-e a WC-n olvasni és...

Szoktatok-e a WC-n olvasni és ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés
Pl könyvet, magazint, napilapot, stb. Nálunk könyvespolc is van a WC-ben. Egyszer más szempontból is jól jött, amikor ki kellett tépnem a könyvből egy lapot, persze a leghátuljából, amin nem volt már semmi szöveg.

2017. febr. 19. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

Tizenévesen vittem be rejtvényt, könyvet, zsebrádiót (mobiltelefon még nem volt), de aztán felnőttem és megkomolyodtam, mostanában már az elmélkedésé ez az idő.


Gyakori dolog, hogy előző nap hosszas fejtöréssel sem tudok dönteni, hogy hogyan lenne jó intézni a dolgaimat, de ilyenkor kora reggel üldögélve pillanatok alatt kikristályosodik a megoldás, és csodálkozom, hogy hogy nem jöttem rá előzőleg.

Vagy napokig gondolkodom egy műszaki vagy egyéb megoldáson, és sehogy se jó, aztán a wc-n ülve, anélkül, hogy gondolkodnék rajta, egyszer csak eszembe jut a semmiből, hogy ezt meg így kellene megcsinálni. És tényleg úgy lesz a jó.


Szilárd meggyőződésem, hogy azért olyan kevés a női feltaláló, mert a nők csak leülnek 2 percre, és nem elmélkednek nagydolog közben.

2017. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én hearthstone ozom
2017. febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
a tisztítószereknek az összetevőit elolvasom néha
2017. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#10! Tiéd a pálma!!!!
2017. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#8-as sehr gut! :-) Es ist sehr witzig.


WC-n azért jó tanulni (akár németet is), mert ott könnyen megragadnak a dolgok az ember agyában. Amíg iskolába jártam, addig mindig ott ismételtem át az anyagot.

2017. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"WC-n azért jó tanulni (akár németet is), mert ott könnyen megragadnak a dolgok az ember agyában."


Én is WC falán olvstam egy gyárban. Lehet ezért ragadt így meg.:)

Egyébként rákerestem, komplett verset írtak már belőle.

2017. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szoktam olvasni.

De nálunk más nyugodt zuga is van a háznak, nem csak a WC :-)

2017. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!