Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehetséges rókát háziállatként...

Lehetséges rókát háziállatként tartani? Milyen viszonyban van/lenne az emberrel?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 23:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, de jogszabály ide vagy oda, én az utsó 3 mondatára helyezném a hangsúlyt. A róka alapvetően nem falkaállat, ezért, ha minden egyéb biztosítva is lenne, nem érezné jól magát. Noncs meg benne a "kutyahűség", és első adandó alkalommal megszökne. Ha voszont kiveszne belőle az embertől való félelem, könnyen úgy járna, mint Fagyi. Zárva/megkötve tartani meg minek?
2017. ápr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Errato: ha minden egyéb biztosítva is lenne, SEM érezné jól magát. Nincs...
2017. ápr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itt is van egy cukor háziróka: [link]
2017. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kispéterné Rick Szil válasza:
Nekem volt saját kisrókám, szabadon élt az udvarban,(nem volt bekerítve)De ha valaki idegen jött hozzám, nem jött elő, bárhogy hívhattam. Olyan gyors volt mint a villám. Reggel 6-kor felugrott az ágyamra és megnyalta az arcom. Ezzel ébresztett. A karnisra a függönyön pillanat alatt felmászott. Nagyon szerettem.
2017. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!