Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van, aki megbánta, hogy...

Van, aki megbánta, hogy városból falura költözött?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem!!Talán annyiban hogy messze van a családom!De a csendet, nyugalmat sosem cserélném le semmiért!4Éves a lányom, és nyugodtan labdázhat kint az utcán a szomszéd gyerkőcökkel anélkül hogy attól kellene félnem hogy elrabolják, vagy elüti egy busz!csendes, nyugodt faluban lakunk, ahol mindenki ismeri a másikat.És megfizethetetlen az érzés mikor reggel korán felkelek, kiülök az udvarra a kávémmal a kezembe, és a sárgarigó, és a többi madár dala ébreszt!!Nem kamion, vagy vonat hangok, vagy üzemek zajai!
2010. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem,sőtt én nagyon szeretem itt közvetlenebbek,kedvesek az emberek.Városban azt sem tudtam ki a szomszédom
2010. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már 10 éve lakok falun, előtte nagyvárosban laktam, most meg alig 700-an (nem írtam el, hétszázan!) lakunk ebben a pici faluban, és ott is az utolsó utcában, ahol nincs 20 ház sem, pedig nagyon hosszú utca! Mellettünk balra van egy ház, szemben legelő, ahol minden délután lovak, bárányok, szamarak, kecskék legelésznek. Mellettünk jobbra, kb 300. méterre van a másik közvetlen szomszéd. :) Semmi pénzért nem menék vissza a városba. A boltos néninek szinte mondanom sem kell, mit akarok venni, mert itt mindenki mindenkit ismer, tudja, mit szoktunk vásárolni!
2010. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Enyire rossz városban?!:O Én falun lakom, 18 éves fiú vagyok, de azt tervezem, hogy ha felnövök városba költözök, mert itt szinte semmit nem lehet csinálni, unalom van mindíg:S
2010. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, aki 10 éve lakom nagyváros után falun, de még nem volt időm unatkozni! Biciklizem, elmegyünk nyáron a közeli szabadstrandra, vagy szalonnát sütünk, vagy van falunap nálunk is, vagy mikor melyik közeli faluban, vagy csak fagyizunk. És hát van kert, ahol minden, ami fontos, megterem a zöldségektől a gyümölcsön át! A városban meg mindent pénzért kell megvenni. A gyerekeket is játszótérre kellene vinnem, ithhon viszont van az udvaron mászóka, amit férjem készített, homokozó, hinta, és nem kell senkivel veszekedniük, legfeljebb egymással, hogy mikor ki mivel játszik, nem beszélve arról, hogy tudom, nem piszkított kutya a homokba! És van felfújható medence is, amit kedvükre használhatnak! Hát ennyivel jobb a falu! A rezsiről meg nem is szólva, ami itt lényegesen olcsóbb!
2010. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon. Itt semmi nincs.
jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!