Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatnék meg a...

Hogyan szabadulhatnék meg a franciaágyamtól, hogy ne kelljen fizetni érte?

Figyelt kérdés

A 9. emeleten lakom, lomtalanításkor levinni nem tudom.

Mit tehetnék?


2017. jún. 1. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

meghirdeted:

ingyen elvihető! az elszállításba nem tudok segíteni. 9.ik emeleti lakás!!

2017. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kinek kellene egy eléggé használt ágy? Nincs már jó állapotban.
2017. jún. 1. 13:34
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Mifelénk a kukázóknak szoktunk szólni, hogy azt csinálnak vele, amit akarnak, csak vigyék el az ilyen feleslegessé vált, nem értékesíthető bútorokat. Ők megoldják!

A közös képviselő majd kinyitja a teher-liftet, amit költözködéskor használnak a lakók, és ott le lehet vinni.

2017. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs teherlift.
2017. jún. 1. 13:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szét lehet azt szedni és akkor több darabban levinni
2017. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem egy végtelenségig piszkos, gusztustalan roncs, (nem akarlak megbántani ismeretlenül, azt sem tudom ki vagy) akkor hidd el lesz olyan aki ingyen boldogan elviszi.

Hirdesd meg a Jófogáson az "ingyen elvihető" kategóriában, másnap már nem lesz ott.

Ha viszont nekiesel és feldarabolod, akkor levinni letudod, de hova teszed lomtalanításig?

2017. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Végül is használható, csak a rugója nekem már túlságosan besüpped, nekem már nem jó. Nő vagyok, így a darabolásnak nem szívesen állnék neki, de már gondoltam rá.
2017. jún. 1. 14:24
 8/12 A kérdező kommentje:
Segítségem nincs, na meg fűrészem se. :) Köszönöm a segítségeteket, megpróbálom a jófogáson. Remélem, igazad lesz 6-os. :)
2017. jún. 1. 14:31
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Biztos van teherlift, a liften belül egy ajtó, amivel bővíthető a járószék. Valahogy felkerült az az ágy a lakásba...
2017. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:

Nem hiszem, hogy fűrészelni kellene. Nem szétszedhető?


Én azért óvatosan engednék a lakásomba lomist, inkább nézd meg, hogy esetleg mégis csak szét tudod szedni magad, vagy ha nem, akkor kérj meg valakit (barátot, szomszédot), hogy segítsen.

2017. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!