Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Életemben először történt...

Életemben először történt velem ilyesmi dolog. Valaki meg tudná ezt észszerűen magyarázni?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy 15 éves vagyok és már többször is hagytak itthon éjszakára egyedül de a mai az más volt mint az előzőek. Faluban történt egy kertes házban es a kutyámmal. Hajnali 1ora volt készülődtem az alváshoz már bezárkóztam, az ablakokat becsuktam az összes villany le volt kapcsolva amikor egyszer csak a síri csöndben arra lettem figyelmes, hogy a kutyám felugrott és totál merev tekintete a bejárati ajtó felé nézett. Először rákérdeztem, hogy a nővérem jött e haza aki épp vigyázott rám csak fesztiválozni volt viszont semmi választ nem kaptam. Felhívtam telefonon és a háttérben már hallottam a buli zenét amiből rá is jöttem, hogy ő biztos nem lehetett. Szép lassan kimentem a konyhába és magamhoz vettem egy kést. Mikor kiléptem azt vettem észre hogy ég az előszobában a villany. Először nagyon megijedtem majd láttam hogy betörésnek semmi nyoma. Az ajtó belülről volt zárva ahogy hagytam és az ablakok is. Biztonság kedvéért körülnéztem az egész lakásban de senkit nem találtam szerencsére. A barátaim azt mondták, hogy valószínűleg nem nyomtam le teljesen a kapcsolót viszont másnap reggel ezt leteszteltem. 1órán keresztül vártam de az meg se mozdult. Ha bárkinek van ötlete azt szívesen meghallgatom. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 15. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit akarsz hallani? :D


Valószínűleg nem, vagy nem jól kapcsoltad le a kapcsolót. Inkább az utóbbi.


De ha szeretnéd: szellemek voltak, valaki betört az ablakon keresztül, esetleg herripotter akart meglesni, és rajta volt a láthatatlanná tevő köpenye.

2017. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy egér szaladt át a villanykacsolón (ezt hallotta a kutyád is) és lebillentette.
2017. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Le se kapcsoltad az előszobában a villanyt. Nem muszáj folyamatos figyelemáradatként járkálni a világban, mint valami istenverte zen mester. Lehet egész nap égett csak senki nem vette észre. Lehet a lenyugvó nap fényére hitted (vagy hitte valaki más), hogy ég az előszobavillany, elég távozás közben egy csapással lekapcsolni, miközben még látni is véli a visszfényen az ember, hogy kialudt a villany. Csak még a nyugvó nap tűz be, de ennyi. :)


Tudunk alkotni, nincs is nagyon más gondja a világnak rajtunk kívül... :)

2017. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!