Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti hogyan kerestek szakmunkást...

Ti hogyan kerestek szakmunkást ha szükség van rá?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy például valamilyen szerelő kell. Hol keresitek először? És mit tesztek ha úgy nem találtok?

2017. aug. 9. 15:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Talán rossz kategóriába tettem.
2017. aug. 9. 15:51
 2/5 anonim válasza:
Első lépésnek ismerősök közt érdeklődöm, hogy ismernek-e, ha nem akkor internet.
2017. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A telefonomban van egy csomó mester száma. Ha mégsincs akkkor net
2017. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az ismeretségi köröm nagy része építőiparban dolgozó szakember, vállalkozók alkalmazottak.

szóval nekem nem esik nehezemre bármilyen szakmában szakembert találni.

bár csak arra hívok, amihez nincs szerszámom, alapjában mindent magam csinálok itthon (amit megtudok)

2017. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legjobb ismerősök között érdeklődni, tudnak-e valakit ajánlani. Hirdetés csak végső esetben.

Hirdetni az szokott, akinek nem megy a bolt. És általában annak nem megy, akinek a munkájával v. hozzáállásával nincsenek megelégedve a kuncsaftok.

Ezt nem csak azért írtam, mert ez a közvélekedés, hanem mert már sokszor megszívtam hirdetés alapján talált emberekkel.

Egyszer azért már megtörtént velem is, hogy hirdetés alapján olyanok jöttek dolgozni, akik tisztességes munkát végeztek és nem is vertek át.

2017. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!