Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet az ilyen szomszedokk...

Mit lehet az ilyen szomszedokkal tenni?

Figyelt kérdés

Nos a felettunk lakok egyszeruen szornyuek. Van egy 8 eves gyerek meg a szulei. A gyerek meg az anyja sarkon jar de úgy hogy az egesz haz zeng toluk, a gyerek folyamatosan ugral meg rohangal. Szoltunk mar tobbszor nekik de egyszeruen fogyatekosok nem fogjak fel h ez barmomi idegesito az anya ugyanolyan hulye mint a gyerek mindenen behisztizik barmit mondunk neki. Nekem mar nagyon elegem van reggel arra kelek mikor nincs elso oram h zeng a haz futkos a gyerek, hetvegen ugyanez mar akkor is 6:40tol ebresztenek. Igy is teljesen ideges vagyok az iskola miatt tanulni se tudok ezektol, mert egesz nap jarkalnak, pihenni se tudok mar egyszerűen karora huznam az osszeset komolyan.

Mit csinaljunk veluk? Rendorseg ilyenekkel nem foglalkozik valoszinuleg...

Help pls :(



2017. okt. 2. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Meg kell védjem a kérdezőt mert mikor gyerek voltam én is ugráltam meg dübörögtem a panelban és feljött az alattunk lakó. És ekkor a nagymamám szépen megbeszélte vele, hogy amikor a tv torna van (mert régen ilyen is volt)akkor ugrálni fogok egyébként meg rám szólt ha dübörögtem. Inkább levitt a parkba ugrándozni. Többet nem volt probléma.Ezt hívják megoldásnak. Nem azt hogy a gyerek azt csinál amit akar mert ő gyerek. Az anyuka meg azért mert ő anya és neki mindent lehet. A boztonság kedvéért legfelül lakom ☺ így nem ugrándozik senki a fejem felett. Viszont az sem mindegy hogy szól az ember. Mert pl. Volt egy műtétem és utána nem tudtam megfogni remdesen pár hétig az ágyat kihúzásnál így az a padlóhoz koppant. Az alattam lakó ahelyett hogy kedvesen szólt volna a falat verte meg este 10kor feljött és rondán beszélt velem. Nyilván ezzel azt érte el, hogy kicsit sem érdekelt mennyire hangos az ágykihízás sőt onnantól egyáltalán nem vigyáztam hogy ne csapjak zajt pedig erre mindig oda szoktam figyelni. Sőt az volt a válaszom, hogy ha nem tetszik neki költözzön el. Szerencsére így is tett. ☺ szóval nem mindegy hogy szól valaki. Mert a legbékésebb embert is ki lehet borítani.
2017. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Panelban élek mióta az eszemet tudom, az ilyen zajok hozzá tartoznak a panel léthez... ha ezek téged ennyire zavarnak, akkor a hiba benned van... egy kicsit le kellene higgadni, ha valamiért idegbeteg vagy, kezelni kellene, vagy legalább aludj füldugóval... ennyi.
2017. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem idegbeteg panellakók többsége az ütvefúróra sem ébred fel... egy sarkon járást meg se hallok...
2017. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%

Na igen a hangnem. Miután a kérdező fogyatékosozza őket, biztos nagyon jó a viszony... Persze lehet odafigyelni, hogy mondjuk ne este 10 után porszívózzunk meg ilyesmi, de megtiltani a gyereknek, hogy JÁRKÁLJON a lakásban, nekem kicsit meredek.

Na mindegy, szerencsére ilyen gondom nekem nincs, kis túlzással inkább mennék a híd alá, mint panelba.

2017. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Fuldugoval is hallani lehet :)

Dong az egesz haz, meg a fiokokat ki be tologatjak.

Ha nem lenne ennyire durva nem irnek ki kerdest sem roluk, ja es nem vagyok idegbeteg csak mar baromira zavar, mar kb a szivem elkezd ugy verni ha meghallom őket hogy csak na. De koszonom a valaszokat úgy latszik nem lehet mit tenni veluk.

2017. okt. 7. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!