Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten a 8. kerületben a...

Budapesten a 8. kerületben a Népszínház utca és környéke mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Ugy adódott hogy én és még pár barátom (utolsó éves gimnazisták vagyunk) felmegyünk Pestre egy napot és egy barátnőmék lakásában fogunk aludni a Népszínház utcában.

A többiek szeretnének este elmenni valamerre de ahogy olvasgattam a veleményeket itt gyakroin ill. egyéb helyeken kicsit parázok és nem gondolom hogy jó ötlet. Tényleg annyira rossz a környék ,annira veszélyes?

Mennyire jó ott a tömegközlekedés ,az mennyire biztonságos?

Vidéki nagyvárosban élünk és szoktunk éjszaka mászkálni de azért mégse olyan környékeken és azért az mégsem Pest.


2017. okt. 27. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit veszélyesebb, mint az átlag környék, de azért 98%, hogy nem lesz semmi bajotok.
2017. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minél beljebb mész a körúttól annál leprább. Az első 2-300m nem annyira gáz.
2017. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem annyira gáz. Sok a sötétbőrű, de ennyi. Túl van misztifikálva kicsit. Éltem ott 1,5 évig, tesóm még mindig ott él. Sosem volt semmi problémánk, pedig nem mindig világosban jöttünk-mentünk.
2017. okt. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha többedmagaddal jössz-mész, semmi bajotok nem lesz.

Táskákra, retikülökre vigyázni!

2017. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Éltem ott egy évet, a Vay Ádám utcában. Lány vagyok, és ha egyedül is mentem haza este, soha semmi bajom nem volt.

Persze vigyáztam és gyorsan mentem a dolgomra.

Persze piszkos meg sok a fura alak, de egy estére oké. Ha buliztok, utána menjetek bandában haza és igyekezzetek ne hangoskodni. Ha valaki belétek köt, intézzétek el egy bocsi, mennünk kell-el.

De ha nem nézegettek mindenfele konkrétan szájtátva, akkor nem lesz gond. :)

2017. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sötétbőrűek (roma, arab, néger - mert mindegyik van ott ezekből) saját magukkal vannak elfoglalva. Mennek ők is a dolgukra, seftelnek, beszélgetnek, szerelmet vallanak egymásnak, igen, sokszor veszekednek egymással.

Nekem alapvetően az a véleményem, hogy ha nem félsz látványosan tőlük, nem figyeled, nézed őket, hanem te is a magad dolgával törődsz, nem lesz gond.


Mondjuk értéket én nem lobogtatok a Népszínház utcában és az ott járó járatokon (mindegyik tele van alakokkal és hajléktalanokkal).


Egyetemen is volt pár órám, sötétedés után a hírhedt Mátyás téren vezetett az utam. Volt, amikor én voltam az egyetlen fehér, de mindenki a saját dolgával foglalkozott.

Ha elmegy az orrom előtt a ritkán járó járatom, sokszor végiggyaloglom a Teleki térig a Népszínház utcát, addig is telik az idő. Történt már sötétedés után - semmi se történt. ;)

Volt párom onnan származik, rengeteget jártunk vele is arra - semmi.



Józsefvárosi vagyok, a Hős utcánál lakom (elszigetelt utca, de át-átjárnak az ALAKOK!, pl vásárolni), jártam rosszabb részeken is. Szokva vagyok valamennyire. Mégis a XI. kerületben féltem a legjobban az elmúlt időszakban, nap közben, napsütésben, egy áruház mögött az árkádok alatt!!! Na, az ottani alakok akkor és ott engem néztek, hozzám ordítgattak, attól féltem, letepernek ott helyben. Azt az utcát azóta kerülöm.


Szóval nyugodtan aludjatok a Népszínház utcában.

A telefont a biztonság kedvéért táskába, de ennyi.

2017. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta itthon vagyok ,minden rendben volt kb. 2 perc sétára laktunk a Blahától ,kicsit a házak lepukkantsága miatt volt ijesztő meg volt pár érdekes ember de rank se bagóztak úgyhogy jó volt.

2017. okt. 30. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!