Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Totya...

Csányi Orsolya kérdése:

Mit csinálok rosszul? Totya vegyes tüzelésű kazánnal fűtök, de teljesen kezdő vagyok ebben a kategóriában. Sokan mondták meg kell tanulni nincs is ezzel probléma szorgalmasan, teszem a dolgom.

Figyelt kérdés
De nem tudom mennyi szenet szabad bele tenni nem szeretném túl forralni és óvatos vagyok. Barna szén alulra, tetejére papír gyújtós vastagabb fák. Szépen ég is. De hamar ki hűl és szerintem több szenet kellene tennem de mennyit? Mi a normális? Mi az elegendő mennyiség? Nekem még nincs szenes vödröm, egy kicsi festékes vödörből öntöm bele a szenet (8 kg) és csak egy vödörrel merek tenni. A víz általában 60 fokos ez jó? Minden tanácsot szívesen el fogadok.
2017. nov. 3. 08:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Barna szén.
2017. nov. 6. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!