Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Utálok itthon lenni, mit tegyek?

Utálok itthon lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukammal és a bátyámmal elek és nincs velük semmi bajom szeretem oket meg minden de mostanában nagyon nem szeretek itthon lenni mert utalom ezt a hazát. Nincs külön szobám szóval sosem tudok egyedul lenni és ez nekem nagyon rossz.. suli után is mindig elmegyek vhova barátnőmmel vagy at megyek hozza nekem mindegy csak ne legyek itthon! Nyáron egész nap itthon ültem semmi bajom nem volt el voltam.. most h így vn a suli nagyon nem szeretek itthon lenni! Olyan rosszul érzem magam itthon.. ezt elmondtam anyának de nem tudunk vele mit csinalni, nem tudunk máshova költözni. Szerintetek mit csináljak?

14/L


2017. nov. 25. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kivel élsz egy szobában?
2017. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tegyel valamit, amitol jo lesz. Takarits ki, csinositsd ki a szobad, diszitsd fel Karacsonyra.


Persze nyugodtan maszkalj a baratnoddel, kell az is. Viszont otthon nelkul nehez:)

2017. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában még a legkisebb szobában is kialakítható egy pici külön tér, még ha nem is falakkal határolt, de azért mégis külön van. Próbáld meg bekuckósítani a szobában azt a részt, ahol az ágyad, cuccaid vannak. Akár egy térelválasztó polccal, vagy ha annyi hely sincs, akkor fúrj a plafonba pl bambuszrolókat, ez viszonylag olcsó megoldás. Próbálj így berendezni magadnak egy kis saját teret, dekorálhatod pl égősorokkal, sok lehetőség van, hogy hangulatosra varázsold, és máris van egy kis saját fészked.
2017. nov. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyaval vagyok egy szobaba.. én megcsinálnam azt h elvalasztanam dee ez alberlet és nem a mienk:c
2017. nov. 26. 00:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy térelválasztó polcot, paravánt vagy ilyesmit attól még odatehettek.
2017. nov. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy paravánt tudtok venni, amivel leválasztasz egy sarkot.

Használtan már 15-20 ezerért kaptok.

2017. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!