Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel és panel között is van...

Panel és panel között is van különbség aszerint, hogy milyen helyen van, nem?

Figyelt kérdés

Mi a Rózsadombon lakunk, és mondják mindig, hogy az milyen gazdag környék. De itt is ugyanolyan panelházak vannak, mint a külvárosi lakótelepeken vagy nem is tudom, hol. Persze nem csak panelek vannak, de azok is. És azon gondolkodtam, hogy a rózsadombi panelekben sem lehet azért annyira jó lakni, mert kicsik a lakások, idegesítőek a szomszédok, zsúfoltak, stb. Viszont mégis jobb a környék.


Szóval egy-egy rózsadombi panel többe kerül, mint egy külvárosi vagy hasonló, rosszabb környéken lévő? Mennyivel? Végülis ugyanolyan pici, zsúfolt lakás, csak a környék jobb.



2017. nov. 27. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sok terméknél a márka nevet kell megfizetni.

Itt meg a"Rózsadomb" nevet.Ettől még panel a panel ,nem változtat a leányzó fekvésén .

Nekem nagyon jó,egy városhoz közel lévő falucska,ahol minden megtalálható,még a csend is .Jah,ez is csak 80 m2 kertes családi ház .Biztosan ez értékben közelébe sem jöhet a Rózsa dombnak ,de ami viszont itt van,az megfizethetetlen .

2017. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Természetesen van különbség árban az alapján, hogy hol van. Nézzel panelt akár Rózsadombon, majd gazdagréten és mondjuk a Havanna lakótelepen, vagy Csepelen.
2017. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a pécsi Rózsadombon laksz, mert a budapesti Rózsadombon nincs panel lakótelep.
2017. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért akad ott panel ház...
2017. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3: Lakótelep nincs, csak pár panelház. A budapesti rózsadombról beszélek, igen.
2017. nov. 27. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Elmesélnéd, hogy melyik részén vannak a budapesti Rózsadombnak panelházak? ... mert nekem ez kimaradt és jó lenne tájékozódni!

2017. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ingatlanok árát legelső sorban a környék határozza meg.

A környék népszerűsége meg a lakosság összetételétől függ.

2017. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5: Kapy út mellett :D Rózsadomb Centernél


[link]


Vagy ez már nem számít Rózsadombnak?


[link]

2017. nov. 27. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm, tényleg nem tudtam.

Bár ennek - panel ide vagy oda - nincs az a tipikus lakótelepi panel fílingje.

2017. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Jól ismerem azt a gazdag környéket.

Sokkalta rosszabb ott lakni "csóró panelproliként" úgy, hogy naponta 100-szor is szembesül az ember azzal, hogy a környéken lakó újgazdagok gyerekeinek a terepjárói többet érnek mint az egész lakásod.

S akkor még a több száz milliót érő házaikról szó sem esett.

Ha már a panelsors jutott, akkor inkább egy kevésbé rongyrázós környéken laknék, ahol nincsen ekkora kontraszt!

Amúgy ahogyan az első írta, egy putri rózsadombi panel árából külvárosban egy komplett családi házat lehet kapni.

2017. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!