Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek kukkolnak vagy...

Szerintetek kukkolnak vagy furcsa veletlen?

Figyelt kérdés
Tobbszor is elofordult mar, hogy csinalok valamit ablak-kozelben, (például ablak mellett levo szelrenybe pakolok, ablak alatt levo sztalnal ulok) es ahogy kinezek az ablakon, azt latom hogy a szembe hazban a fiuk felem neznek, majd gyorsan elmennek elfutnak. Ez mar tobbszor is elofordult. Egyszer mar feltartott telefont (mint aki fenykepezik) is lattam a gyerek kezebe. Most szerintetek kukkolnak vagy csak a tajat nezik es veletlen? Nem azert, nem idegesit kulonosebben, ugyse oltozok az ablakban, olyan dolgokat nem lathatnak de akkor is erdekel hogy ez igy mi.

2017. dec. 11. 13:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem írtad: te egy csinos nő vagy?
2017. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hat huszoneves lany/no vagyok
2017. dec. 11. 18:46
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Es ket tiz eves figyelme kot le teged? :D :D :D
2017. dec. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%

Már egy mezei csipkefüggönyön is csak akkor lehet átlátni, amikor kint sötét van, bent meg világos.

Nekem valahogy ez olyan női hisztinek tűnik, hogy direkt nem rakok fel függönyt, de nahát, belát mindenki, és sértődjünk meg, mert csak.

Vagy mégis a kukkolás a cél, csak még önmagunknak se merjük bevallani.....brrrr de zavaros.

2017. dec. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mibol gondolod hogy hiszti? Meg irtam is hogy nem zavar, mert kicsik a gyerekek. Es amugy meg ja valoszinuleg egyetemistakent a 10 eves kisfiukat akarom kukkolni. Nem ertem hogy miert van ennyi feszult ember? Vegyetek stresszlabdat es azon vezessetek le a feszultseget ne a kerdesem alatt ha van mod ra. Koszonom.
2017. dec. 12. 06:41
 16/21 anonim válasza:
Nekem is volt egy szomszédom, mindig láttam, cigizett a konyhaablakban, és eléggé egyértelműen nézett be hozzánk, és vigyorgott. (negyvenéves férfi vagyok)Majd megunta, és abbahagyta. Szerintem inkább sajnálni kell az ilyent, akinek ez egy fő szórakozás, hogy figyelgeti, mit csinálok én a konyhában, vagy mit csinálgatsz te a szobádban. Valamikor meg fogja unni, mert (valljuk meg) nem olyan izgalmas, hogy megérje sokáig űzni.
2017. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Csak tudnám, hogy miért kukkolnak a szemben lakók??

[link]

2017. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Gec 55%os mar szerintem kulturaltan megkertelek tobbszor is hogy menj innen. Nemtudom hogy te ki vagy es mit vetettem ellened, de legyszives ne rontsd itt tovabb a legkort. Bizonyara ismerost veletel bennem felfedezni, de biztosithatlak rola hogy valoszinuleg nem ismerjuk egymast. Barkire is vagy ideges az nem en vagyok, szoval kerlek ne rajtam vezesd le a duhodet. Ebben a posztban valoszinuleg vagy magyon magadra ismertel azert zaklatott fel ennyire, vagy csak szimplan rosszak az idegeid. Engem igazabol nem erdekel melyik, de ha kerhetem ne halljak tobbet feloled. (A valaszaidat jelentem amennyiben megegy erkezik)
2017. dec. 12. 16:24
 19/21 anonim ***** válasza:
25%

Úgy látom a válaszaid alapján, hogy te vagy idegbeteg!

A többi hozzászóló viszont egyenesen hisztisnek nevezett téged, és javasolták többen is, hogy csodálkozás helyett tegyél fel függönyt az ablakodra, mert akkor nem látnak be a szemben lakók.


Én csak poénosat írtam és sajnálom, hogy semmi humorod nincsen.

Hiába "jelented", nem fognak tudni humorérzéket adni neked a moderátorok sem!

2017. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek, tenyleg feszult vagyok mostanaban, de azt hittem, hogy ezeket te teljesen komolyan gondolod. Azert a kep mar nem volt annyira a jo izles hataran belul. De ujraolvasom a hozzaszolasaidat poenkent nezve.
2017. dec. 13. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!