Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kb. mennyi pénzzel indulhatnék...

Kb. mennyi pénzzel indulhatnék neki egy New Yorki életnek? Mennyire kéne előre terveznem?

Figyelt kérdés
6-700$/hónap áron is láttam lakást,nekem teljesen megfelelne..
2018. febr. 11. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a hely, ahol NY-ban 6-700 dollaros aron berelhetsz egy pici studio-lakast (ahol egy legterben van minden), vagy esetleg egy haloszobas lakast, ott kb napi 600 dollart kell koltened golyoallo mellenyre, egy biztonsagi cegre, akik eletben tartanak.

Ezen felul mar csak a villany- es gazszamla, kozlekedes, es a kaja, amit ki kell fizetned.


NY-ban, egy normalis, elheto varosreszben egy szobat is nehezen kapsz ennyiert.

2018. febr. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Harlem egyik feketéktől hemzsegő részében éltem tavalyig 5 éven át, az 5 év alatt 2* hallottam pisztolylövést...

Ez a valóság, nem pedig egy akciófilm... a röhely tetőpontja, hogy kriminalisztikai térkép szerint székesfehérvár környéke ahol most lakom, veszélyesebb, mint a harlemi környék, ahol laktam...

Ennyit a rossz hírről meg a filmekről...

Mindenesetre, bárhová is indulsz, én L9ndonnal kezdtem anno 10 éve, 2-3hónapnyi életre vigyél magaddal pénzt, + new yorkban azt is bele kell kalkulálnod, hogy nem legálisan fogsz dolgozni...

Tudod e mit fogsz melózni, hol, kinél, mennyiért stb stb... egyből new yorkkal kezdeni ismeretlenül elég nagy lutri.

2018. febr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy albérlet egy dolog, de mit eszel, mit iszol, (mert a csapvizet nem fogod) az ásványvíz meg őrült drága...

A legkisebb költség az albérlet new yorkban...

2018. febr. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg 15 eves vagyok,es elegge elore tervezek,mar evek ota gyujtok 😁
2018. febr. 12. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!