Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Túl hangos felső szomszéd,...

Túl hangos felső szomszéd, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Felettünk lakik egy néni, aki annyira hangosan hallgatja a tv-t, hogy minden egyes szót tisztán lehet hallani nálunk is. Többször (legalább ötször) szóltunk neki (eleinte kedvesen, legutóbb kissé erélyesen), majd előhozakodik azzal, hogy 84 éves, alig lát, és hogy nagyot hall. Megígéri, hogy lehalkítja, de ugyanúgy folytatja tovább, mintha mi se történt volna. Hónapok óta ez megy, mit lehet tenni? Eléggé zavaró, nem lehet pihenni. A gondnok nem tud segíteni, jeleztem felé a problémát.

2018. márc. 13. 21:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi az esélye ennek, miután ő jön ajtót nyitni, és rám vágta az ajtót legutóbb...
2018. márc. 21. 18:32
 12/15 Fantom83 ***** válasza:
Ezért mondtam,h szólj a rend őrének,próbálja meg az ő orrára csapni az ajtót. Szerintem max egyszer fogja,többet nem...
2018. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira zavaró és a néni nem hajlandó változtatni (mivel ő nagyot hall ezért nyilván nem is hallja hogy hangosan megy a tévé, lehet ő azt hiszi lehalkitotta közben meg nem), akkor kénytelen leszel rendőrt hivni, aztán majd elválik volt-e értelme.

De azért próbáld a lányát "elkapni" a lépcsőházban, vagy küldj levelet vagy tegyél ki cetlit a folyosóra erről.

2018. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szóltam a gondnoknak, azt mondta, hogy beszél a lányával. Szavaiből úgy derült ki, hogy másnak is volt/van ezzel problémája. Akinek hasonló jellegű problémája van ( nem tartják be egyesek a házirendet), az a kerületi önkormányzathoz fordulhat, mint megtudtam.
2018. ápr. 30. 15:59
 15/15 Fantom83 ***** válasza:

Magyarán mondva:

1-Nem született életképes megoldás ennyi kínlódás után sem,a probléma továbbra is megmaradt.

2-Te (is) le lettél rázva egy Standard hárító dumával.


Gratulálok!

2018. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!