Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. S Miért zárták be a...

S. O. S Miért zárták be a panelban a bejárati ajtót így nem tudok menni munkába nem tudok semmit csinálni?

Figyelt kérdés

Panelban lakom kb fél éve. Eddig még SOHA nem volt olyan,hogy a BEJÁRATI ajtót BEZÁRTÁK volna. Nem tudom mi történhetett? Vagy miért nem lehet kinyitni, de nem tudom! Nem lehet kinyitni! Van egy hátsó ajtó ami szintén zárva az épületben. Nekem mennem kéne dolgozni majd és korán indulna a buszom. Pár órán belül. Valamint a kutyám szobatiszta és csak kint az utcán,járda mellett,fűben vagy a parkban stb pisil. Ezért lekéne vinni pisiltatni kakiltatnom,de így nem tudom!!! És szegény már nyüszít nagyon és húzza a fenekét ( kakilnia kell ilyenkor már ) itt bent sosem pisil pedig van kutya pelusa is. Szóval ez az egyik gondom a másik,hogy nemsokára mennem kéne. Már a lakókat sem merem "zaklatni" mert mindenki alszik és hatalmas kuss van a panelban. Egyszerűen ezt nem értem most!



Szerintetek MIÉRT lehet ZÁRVA az ajtó???


2018. ápr. 3. 00:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Kell, hogy legyen hozzá neked is kulcsod. Menj le dugd bele a zárba és nyisd ki.
2018. ápr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem! Nincsen semmim! Csak a saját ajtómhoz van. De a nagy bejárati ajtóhoz NINCSEN nekem semmim! Kivűlről ugye gombosan jutok be. Belülről meg csak kilincs van. De sose volt eddig bezárva. Hozzáteszem most majdnem két hónapot távol voltam és pl nem mentem így el ilyen megbeszélésre ami havi rendszerességgel van a panelban. A közösképviselő+a lakók. Ott sok új dolgot elmondanak néha..mégis kb jelentéktelenek a későbbiekben. De lehet most valami változást csináltak. Nem értem.
2018. ápr. 3. 00:40
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Na hát látod ez elég nagy baj. Mi lenne akkor ha elromlana a kaputelefon, nem működne a gomb amivel bejutsz lépcsőházba. Kulcs mindenképpen kell ! Valaki kiszúrt veled, ugyanis, az ajtót belehet zárni, persze, hogy be, de nem szokás !, pláne ha kívülről nem lehet bejutniuk idegeneknek. Nincs értelme, csak tönkremegy a zár az állandó ki be zárkalástól.

Most amit tenni tudsz, az annyi, hogy becsengetsz valakihez , elkéred a kulcsot és kinyitod az ajtót.

2018. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Indulj el a lépcsőházba, és nézd az ajtókat, réseket, kukucskálót, biztos valakitől szűrődik még ki fény, kopogj be hozzá.
2018. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mar minden megoldott


Gyors voltam. Kozben kimentem a lepcsohazba elindultam gyors lefele a kutyammal. MIND A KET Ki*****ott ajto mar nyitva volt! Az elobb meg bevoltak ZARVA. De hozzateszem a baratommal veszekedtem pont es lehet "hangosak" voltunk. Mert abban a pillanatban hogy errol elkezdtunk beszelni a kis szobaban amib kb az ajto elott van..halottuk hogy a felettunk levo elindul lefele majd kb ra ket percre ajto csapkodas zorges. De akkor meg nem sejtettem semmit. Aztan mondom..elindultam lefele hogy akkor valakihez becsongetek de mar minden nyitva volt. 100000%hogy a felettunk levo kinyitotta gyora. De azert a kozoskepviselovel beszelni fogok majd.. Meg mindig nem teljesen vagom ezt most. Hogy WTF? MIERT kellett ez?


Koszi a segitseget :)

2018. ápr. 3. 01:02
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer nálunk is szórakozott valaki és belülről bezárta az ajtót, mindenki felvolt háborodva. Na akkor történt, hogy valaki ki is tépte a kilincset a helyéből.

Kérj kulcsot a közös képviselőtől !

2018. ápr. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

Kérj kölcsön valamelyik lakótól kulcsot és másoltass magatoknak!

.

Éjszakára -és nappal is- a hajléktalanok és a jól működő kormány-propaganda (migráncsok) miatt zárják.

2018. ápr. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem hisztizni kell, hanem végiggondolni miért nincs a saját lakásod lépcsőházához kulcsod...
2018. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Ismerek olyat, aki 15 éven keresztül tagadta, hogy lenne a szemétledobóhoz kulcsa.

Természetesen volt, de meg se próbálta használni


Csak nekem volt egyértelmű, hogy azonos a kapukulccsal?

2018. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi az hogy miért nem tudom? Tudom miért nincsen. És úgy tudtam senkinek sincs. Én fél éve jöttem ide. Azonnal az első napomom beszéltem a közösképviselővel elég sok mindenről. Az is szóbakerült,hogy NINCSEN KULCS a lakók számára a bejárati ajtóhoz. Idegen nem tudna bejönni,mert kapuzáras kívűlről. Szóval max csak ismerős jöhetne ha velem van és beengedem. De csak úgy az éjjel közepén nem mászkál be egy részeg fazon sem,mert nem tudja a kódot. Ezt a közösképviselő mondta el. Szóval ezután számomra evidens volt,hogy akkor tényleg nem lesz semmi zárva és kulcsot nem kapok. De valaki most mégiscsak bezárta. Nem tudom mi volt az elmúlt két hónapban a megbeszélésen. Kórházban voltam sokat és egyéb más okokból keveset tartózkodtam otthon. Lehet,hogy a gyűlésen valamit megbeszéltek? Nem tudom még mivan. Majd megérdeklődöm.
2018. ápr. 3. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!