Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. S Miért zárták be a...

S. O. S Miért zárták be a panelban a bejárati ajtót így nem tudok menni munkába nem tudok semmit csinálni?

Figyelt kérdés

Panelban lakom kb fél éve. Eddig még SOHA nem volt olyan,hogy a BEJÁRATI ajtót BEZÁRTÁK volna. Nem tudom mi történhetett? Vagy miért nem lehet kinyitni, de nem tudom! Nem lehet kinyitni! Van egy hátsó ajtó ami szintén zárva az épületben. Nekem mennem kéne dolgozni majd és korán indulna a buszom. Pár órán belül. Valamint a kutyám szobatiszta és csak kint az utcán,járda mellett,fűben vagy a parkban stb pisil. Ezért lekéne vinni pisiltatni kakiltatnom,de így nem tudom!!! És szegény már nyüszít nagyon és húzza a fenekét ( kakilnia kell ilyenkor már ) itt bent sosem pisil pedig van kutya pelusa is. Szóval ez az egyik gondom a másik,hogy nemsokára mennem kéne. Már a lakókat sem merem "zaklatni" mert mindenki alszik és hatalmas kuss van a panelban. Egyszerűen ezt nem értem most!



Szerintetek MIÉRT lehet ZÁRVA az ajtó???


2018. ápr. 3. 00:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy megbeszélték, hogy éjszakára zárják, igen. Mondjuk 22:00-4:00-ig, vagy mit tudom én.

Viszont akkor is inkább azon háborodnék fel a helyedben, hogy nincs kulcsom a saját lakásom bejárati ajtóihoz (általában egy kulcs nyitja a kettőt, vagy nálunk pl. hármat).

Mi van akkor, ha elromlik a beléptető? Vagy betöri valami idióta? Akkor senki nem tud haza menni? Vagy belülről a nyitó gomb/kapcsoló romlik el? Senki nem megy ki a házból?

Attól, hogy megbeszélték, hogy este 10 és 4 között mondjuk zárják a kaput, az nincs kihatással senkire kb., csak arra, aki "illegálisan" akarna belépni, vagy elhagyta a kulcsát. Normál lakó rendelkezik kulccsal és kikérném magamnak, ha elküldene a közös képviselő azzal, hogy az nem jár...

2018. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hello!


Rovid leszek.


Beszeltem szemelyesen a k.kepviselovel.


"O nem tud semmit"

"Kulcs nem jar senkinek se"

"Nem tudja ki volt es miert"

2018. ápr. 3. 19:59
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha van zárja annak a kapunak, ami kulccsal működtethető, akkor igenis legyen kulcsod! Ez így rohadtul nem biztonságos, ugye tudod? Mondd meg a kknak, hogy jelenteni fogod a tűzoltóságnak, ha nem ad kapukulcsot! Ha tűz üt ki akkor ki se tudtok menni, ha valamelyik hülye bezárja!!
2018. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha senkinek nem jár kulcs, akkor ki zárta be és mivel?
2018. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kovpet ***** válasza:

"Kulcs nem jar senkinek se"


OK, de akkor neki sem jár pénz. LOL, jó már, hogy ő mondja meg, hogy a tulajdonosnak mi "jár" és mi nem ahhoz, hogy a tulajdonát használhassa. Szerintem itt valaki szereptévesztésben van :)

2018. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!