Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapestiek! Nektek ki számít...

Budapestiek! Nektek ki számít vidékinek? Aki bp. Mellett lakik közvetlen, vagy akik mar az ország távolabbi részeiben?

Figyelt kérdés
Illetve vidékiek is. Nektek ki szamít pestinek? Az is aki bp. mellett lakik, vagy csak aki bp.-en belul lakik?
2018. aug. 12. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Vidéki vagyok és nekem csak az számít budapestinek, aki a fővárosban lakik. Aki mellette, az nem.

Én szegedi vagyok és a Szeged melletti településeken élőket sem tartom szegedinek. Ők deszkiek vagy szatymaziak vagy algyőiek vagy sándorfalviak... de semmiképp nem szegediek.

2018. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Aki az V. kerben vagy Budán lakik az fővárosi, aki azon kívül, de Budapest belterületén az pesti proli, mindenki más meg vidéki bunkó.
2018. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Vidéki vagyok (nyugati pu.-tól kb 35 km-re lakom), és csak azt tartom budapestinek, aki ott is lakik. Viszont van olyan ismerősöm, aki közvetlen a bp-i határ mentén lakik, és ő szerimte a vidék messzebb kezdődik.
2018. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megszólal, abból lehet mindent megállapítani.
2018. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Hungárián kívül nekem már vidék.
2018. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!