Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan jön ez a sok kosz...

Honnan jön ez a sok kosz minden nap? Napi rendszerességgel söprök, és mindig elámulok, mennyi kosz összegyűlik, holott nem mászkálunk be cipővel.

Figyelt kérdés
Ja, és felmosni is naponta szoktam.
2008. nov. 3. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam!Szerintem ha naponta 3x porszívóznék akkor is minden alkalommal ugyan annyi koszt szednék össze!Igaz van 2 5 éven aluli gyerekem,így én azon sem csodálkoznék,ha német alakulatra bukkannék az ágy alatt!
2008. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valahol a szigetelés nem megfelelő, vagy ilyesmi és kintről jön be a por a háztetőből vagy az ablakok nem zárnak jól.
2008. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól záró műanyag ablakok vannak, és emeleti a lakás. Ráadásul tiszta levegőjű környéken élünk, ezért is érdekes ez a sok por. A párom szerint tuti, hogy a kozmoszból jön. :DDD
2008. nov. 3. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsenek gyermekeim,csak a pàrommal élek,és ha hiszed ha nem napnak a fele elmegy takaritàssal.

Nem vagyok takaritàs màniàatban szenvedö beteg,de nàlunk is sok kosz összejön egy nap,holott pàrom csak este van itthon,én is a fél napot végig sétàlom,a màsik fele meg takaritàs.

Màr kezd igaz elegem lenni,mert mindent bevetettem(napi felmosàs,porszivozàs,heti rendszerességgel àgynemü csere,mindenmerre szemetes,hogy egyenesen odamenjen a szemét,de hiàba...

Azt hiszem ez igy van rendjén,a kosz jön ha kell ha nem.

2008. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A párodnak igaza van, a kozmoszból igenis sok por hull alá.
2008. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amúgy meg időjárásfüggő is. Egy-két közel-keleti vagy afrikai homokvihart itt is megérezni...
2008. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!