Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti be mernétek vállalni egy...

Ti be mernétek vállalni egy hitelt?

Figyelt kérdés
200m2-es házat néztem ki magunknak 3600m2-en egy faluban közel a városhoz. 3 szintes családi ház 15m forintért. A legolcsóbb törlesztőrészlet 54935 ft 35 évre persze ez csak a kezdő lenne, mert gyeden vagyok, utána fizetnénk magasabb összeggel mivel a fizum is magasabb lenne. Az lenne a kérdésem, hogy vannak olyanok, akik ekkora összegre hitelt vettek fel? Nagyon szimpatikus az a ház. Mi most külterületen lakunk itt nincs közvilágítás, bejutni a városba nehézkes, onnan meg pikpak ráadásul a faluban van általános iskola is, ahová majd később járhatna a lányunk. Mind a kettőnknek mindig lesz fix munkahelye, mert nem vagyunk mániákus munkahely váltók. 3 éve vagyunk együtt, eljegyzett engem én szültem neki gyereket, nagyon szeret bennünket és soha nem hagyna ott. Példa erre a múltkori: egyik ismerősöm felajánlkozott neki, de megmondta a lánynak, hogy családja van és a család számára a legfontosabb! Igazából jó volna innen elköltözni. Sok lehetőséget látok abban a házban, tágas is ráadásul úgy néz ki, hogy jön a kistesó is. Nem bánnám, hogyha mindketten egy faluban nőnének fel nem külterületen. Olyanokat kérdeznék, akik vettek fel lakáshitelt: mennyire bírjátok fizetni? Vannak szűkös hónapok? Megérte?
2018. aug. 27. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most! lenne ennyi a hitel. És később? Ekkora háznak tudod mennyi a fűtése? Arról nem is beszélek-egyszer volt ekkora telkem-, mennyi kell ott gürizni, még ha csa fű van, akkor is. Én nem vállalnám, pláne ilyen hosszú futamidőre.
2018. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi a rezsije. Havi szazezerig nem lenne gond. Te esetleg tudod mennyi? Jelenleg tizennyolc ezret fizetunk.
2018. aug. 27. 16:50
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

"3 szintes családi ház"

"ráadásul úgy néz ki, hogy jön a kistesó is."


Minek egy három szintes ház??

Ráadásul neked eszed ágában sincsen dolgozni, hiszen egymás után szülöd a gyerekeket.

A pasas meg szakadjon meg egyedül?!

2018. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van munkahelyem. Kapok gyedet. Pénzt keresek. Jól élünk. Két gyereket terveztünk, a második után a régi munkahelyemre megyek vissza. Számít nekem annyira a pénz, hogy dolgozzak ☺️és hidd el, nem fáj ez a 2 év még itthon mert max gyedet kapok ☺️
2018. aug. 27. 18:38
 5/14 A kérdező kommentje:
És azért kéne ez a 3szintes családi ház mert a páromé és tesójáé volt amit el kellett adnia (hosszú sztori tesó ludas) és gondolkozunk a visszavásárláson.
2018. aug. 27. 18:41
 6/14 A kérdező kommentje:
Ma felhívtam a tulajt érdekelné őt a házunk és így csak 10 millió lenne. Ismétlem házunk☺️kedves utolsó közös pénzen vett közös ház még valami...?😁
2018. aug. 27. 18:42
 7/14 A kérdező kommentje:
10 millióért eladták, 5 millióért és az én 2 milliómért megvettük ezt most eladjuk (???...)a tulajnak aki megvette tőlünk (az övé is hosszú sztori , hogy mit alkotott) és ugyanannyiért visszavesszük. (???) Nagyon szeretnénk visszamenni abba a faluba. Ez a legolcsóbb ház most ott.
2018. aug. 27. 18:51
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz ez sem csak 2 bébibek és 2 felnőttnek szűk..
2018. aug. 27. 18:52
 9/14 A kérdező kommentje:
Még esetleg a hozzáépítésen gondolkozok, de az is hitel lenne..
2018. aug. 27. 18:54
 10/14 anonim ***** válasza:

8-10 választ írtál saját magadnak.

Győzködd csak tovább magadat...

2018. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!