Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elhoztam az áruházból a...

Elhoztam az áruházból a kosarat, most megbüntetnek?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem tudtam hova tenni, és itt talán olyanok vannak, akik láthattak már hasonlót...


nagyon szórakozott voltam ma, kihoztam a bevásárló kosarat az áruházból, betettem az anyósülésre, és csak mikor kivettem a kocsiból esett le, hogy mit csináltam :O


Visszavinni még gázabb, és félek, hogy akkor aztán végképp megbüntetnek... :/ gondolom az őr nem látta, mert akkor biztos szólt volna :( most mit csináljak? próbáljam visszavisszi sutyiba vagy inkább ne csináljak semmit? Ha nem szólt az őr akkor tuti nem látta, nem? Rohadtul nincs rá szükségem, nem azért, de tényleg égés lenne visszavinnem :(


2018. okt. 29. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj, senkit nem érdekel. Ha azt látják hogy befelé viszed, azért ugyan nem fog szólni senki. Sokan kiviszik a kocsiig, ott bepakolnak és visszaviszik. Ne károsítsd meg a boltot némi rosszul értelmezet önérzetesség miatt, nem ártottak neked :)
2018. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is nyugodtan vidd vissza és tedd rá a többire. A kutya sem fog vakkantani miatta.
2018. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyanról,aki 1 bevásárló kocsit tolt haza .
2018. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%
A kosárban be kellett volna riasztani a pénztárnál, amikor atvitted a kapun
2018. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Már miért büntetnének meg ? Akár meg is tarthatod, az áruháznak ez bele van kalkulálva a veszteségek közé. A kosáron nincsen egyedi chip vagy más azonosító, ami műholdas felderítőrendszeren át azonosítható lenne...
2018. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Egyet???

Nekem a hűtőben 3 rács/polc is abból van,+ az udvari sütögető is.

Ahhoz mennyi kocsi is kellett?

2018. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem büntetnek meg! Elmondod, hogy szórakozottságból elvitted, de vissza is hoztad. Inkább jót derülnek rajta, hiszen nyilvánvaló, hogy nem akartad megtartani.
2018. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, azért ne biztassuk már a kérdezőt és az olvasókat bevásárlókosarak eltulajdonítására.

Kérdező, vidd vissza, senki sem fog kérdezni semmit. Ha meg mégis, megmondod hogy múltkor véletlenül hazavitted, most meg erre jártál és visszahoztad nekik. Büntetni egészen biztosan nem fognak, inkább örülnek hogy eggyel több kosár van.

2018. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi. Igyekszem nem elfelejteni... :D
2018. okt. 29. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!