Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen sopronban élni? 2019-tő...

Milyen sopronban élni? 2019-től odavalósi leszek!?

Figyelt kérdés

Szüleimmel költözünk Bükre, így az egyetemet Sopronban szeretném elkezdeni. Azonban soha sem voltam ott és semmit sem tudok a városról. Kérlek tudnátok nekem mesélni arról milyen ott lakni? Kedvesek -e az emberek? Vannak -e szép látnivalók?

Én mindig is nagyon egyszerű lány voltam. A jobb anyagi helyzet reményében mennek oda szüleim, plusz mert apám már nem bírná az utazást. Én őszintén attól félek, hogy az emberek ott nagyon bunkók lesznek, akiknek mindenük meg van és nagyzolnak. Nem szeretem az ilyen embereket és félek, hogy nem fogok tudni beilleszkedni.



2018. nov. 26. 21:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Több ismerősöm is költözött oda, ebből valaki vissza költözött, valaki ott maradt, de többen is ki költöztek inkább ausztriába, mint például Fertőmegyes, Zárán, Ruszt, burgenlandi részre, igaz ebből 1 ember kivételével mindenki ausztriába dolgozik, az a vicces az egészben hogy ausztriába lakik de Sopronban dolgozik :-D hogy miért? azért mert Sopronban már teltház van, nagyon sokan vannak már ott, így egyre rosszabb, most is van egy ismerősöm akik oda mennek lakni, mindenüket el adták már, 2 hét múlva be is költöznek.
2018. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Akkor jó nagy zsúfoltság várható!

Mondjuk ez nem feltetlen jo:/

De probalom a jo oldalat nezni es biztosan talalok kedves embereket akikkel baratkozhatok majd.

2018. dec. 3. 12:33
 13/20 anonim ***** válasza:
Így van légy pozitív és légy nyitott biztos vagyok benne hogy fogsz találni barátokat, sok szerencsét :-) új élet vár, kezd tiszta lappal.
2018. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Nos a soproniak nem a vendégszeretetükről híresek, de mivel ahogy előttem is írtàk, rengeteken költöztek oda, így biztos találkozhatsz kedves emberekkel is.

A zsúfoltság miatt közlekedés szempontjábaól katasztrófa.

Vagy az eső esik, vagy a szél fúj, vagy mindkettő egyszerre.

Ha esik az eső, az egész város kutyaszar szagú ugyanis minden második ember kutyát tart. Tehát fűre lépni nem ajánlott.

Az ételek rettenetesek és minden nagyon drága.

2018. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De azért a buszok vonatok járnak rendesen menetrend szerint? Vagy jellemző a késés a sok ember miatt?
2018. dec. 6. 23:34
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A tömegközlekedés elég jó. A buszok sűrűn járnak, és úgy tudom a vonatok is.

Az rengeteg autó miatt rossz a kö

2018. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

....közleledés. Parkolóhelyet lehetetlen a belvárosban találni.

Sajnos nincs kiépítve megfelelő úthálózat, így a kis útcákban is sokszor találkozni kamionokkal.

2018. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ez meglepő, pedig apukám mindig dicsekedett, hogy az a környék nem Borsod, ott minden út jó és könnyen fel tud menni majd az autópályára.
2018. dec. 7. 18:49
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát nem Borsod az tény de a borsodiak sleppje már a városban van. Illetve autópálya...na az nincs, csak Győrnél, Csornától gyorsforgalmival, de az egy órás művelet Sopronból...vagy Eisenstadtnál...de arra úgy is be van állva a forgalom az Ausztriába ingázók miatt.

Szóval a közlekedés katasztrófális, nem ennyi emberre és autóra épült a város.

2018. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Nincs szukseg arra hogy sertegessuk a borsodiakat 🤔 unalmas es felesleges. Ugyis a ciganyok miatt tortenik ez mindig. Akkor szidd oket inkabb 😄
2019. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!