Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapestiek! A Red Bull Air...

Budapestiek! A Red Bull Air Race meddig hallatszik el?

Figyelt kérdés
Ki lakik olyan környéken, ahol már nem zavaró, átaludható?

2019. jan. 31. 04:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Red Bull mellett ki alszik, kérdem én?
2019. jan. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én Gazdagréten nem szoktam hallani (csak az előtte való napokban, régebben itt gyakorlatoztak előtte, bár asszem, csak Bessenyei csinálta, és ő már tudtommal nem lép fel).
2019. jan. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hungária körúton nem hallható. Persze itt az éjjel-nappal zajló forgalom miatt nem tudnál aludni. :-)
2019. jan. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Most már semeddig. Tarlós betiltotta.
2019. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Nem tiltotta be Tarlós, tegnapi hír, hogy idén is lesz. Óbudán már nem hallottam, most a II. kerületben lakom, kíváncsi vagyok itt hallom-e majd, szerintem igen.
2019. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az elmúlt évekeben Tökölről szálltak fel, ezért Csepelen keresztül járnak de csak napközben. Te délután alszol?
2019. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Nehéz kibírni azt a három délutánt, de Ferihegyet gondolom nem szeretnéd betiltani, vagy a villamos sínek felszabályozását, a csőtörések elhárítását, Pride-ot, sárgamellényes tüntetést, megkülönböztető jelzésű gépjárművek közlekedését.
2019. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6: Én belvárosi vagyok nem messze a Dunától, és reggel 8-tól este 9-ig hallom őket, vasárnap csak 6-ig, mert ugye akkor vége.

Ébren is borzasztó.

Ezért keresek egy olyan szállodát, ahova elmehetek arra a 3 napra, ha lehet, Budapesten.

És igen, napközben alszom, éjjel vagyok fenn.

Tehát Dél-Budapesten át járnak, ez biztos?

2019. jan. 31. 10:30
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Én itt lakom a Duna mellett, szóval erőteljesen hallatszik. :) de még egy hosszú 12 órás éjszakás műszak után se zavar, úgy alszom mellette mint a bunda ;) (igaz ilyenkor szomszéd akár az ütvefúrót is nyugodtan előveheti :D) Engem a zaj ritkán zavar (néha a csend jobban), budapestiként megszoktam, ezzel nőttem fel ;)
2019. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9: De melyik szakaszon laksz? Ez volna a releváns.:)
2019. jan. 31. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!