Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok az új lakásban...

Képtelen vagyok az új lakásban aludni, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja költöztünk be egy új lakásba a párommal. Lassan kezdek megőrülni hogy hajnali 3-4-ig nem tudok elaludni. Lefekszek az ágyba este 10-11 körül és hajnalig járkálok meg tv-zek. Se este se délután nem tudok aludni, csak félálomban pedig marha fáradt vagyok. Barátnőm jól alszik bár ő mindenhol képes elaludni, de nekem nem megy. Szó szerint idegesít az egész lakás, galérián alszunk és állandóan melegem van pedig tárva nyitva van az ablak, de emellett magától a közérzetem is rossz itt, nem érzem otthon magam, feszült vagyok, ha már valami tárgyba beleakadok elhajítom, mintha teljesen begőzölt volna az agyam itt. Nem szerettem volna id eköltözni, mondhatni kényszerből kellett de akár hogy próbálom jól érezni magam nem megy. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2019. febr. 1. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Albérlet vagy újonnan vásárolt lakás? Próbálj meg barátságos,számodra kellemes környezetet kialakítani a lakásban. Így könnyebb lesz az új lakás elfogadása
2019. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igyál egy sört
2019. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Új lakás
2019. febr. 1. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
A megváltozott körülmények között meg kell találni az alvásra leginkább alkalmas helyet.
2019. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Pedig egy(2,3)jó szex után bárhol jót lehet aludni!=D
2019. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!