Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes költözni?

Hogyan érdemes költözni?

Figyelt kérdés

Én már elköltöztem otthonról, párom is jönne lassan. Ő apránként szeretné hozni a dolgait, de a családom szerint az a jó, hogy ha a dolgok javát egyszerre hozza el az ember és később a többit... Ti hogy vagytok ezzel?

Az is közrejátszik hogy ott az unokahuga akit félt és nem meri ott hagyni a családjára, mert isznak. Kivéve a kislány anyja.



2019. febr. 21. 06:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neki jó. Felnőtt önállóan dönt.
2019. febr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
A párod akkor nem fog hozzád költözni, hanem itt is, ott is lesz. Ez nem költözés.
2019. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

A költözés azt jelenti szerintem, hogy minden holmit àtvisz az ember az új lakásba és onnantól fogva ott alszik, ott lakik.

Én dobozokba pakoltam a tárgyakat és a bútorokkal együtt pár fuvarban àtvittük egy két nap alatt az új házba.

Nyílván ez komplexebb így, ha a kislány miatt nem is igazán akar költözni, akkor ezt meg kell beszélni

2019. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Állítása szerint akar, de félti a gyermeket. A kislány vérszerinti apját nem ismeri. És párom anyukája iszik, meg akkor is ha Pl dolgozik vagy a babára vigyáz.
2019. febr. 21. 12:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán jobb lenne, ha otthon maradna. Neked muszáj volt elköltöznöd otthonról??? Tiltották talán ezt a kapcsolatot?
2019. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tiltották, Én döntöttem így.
2019. febr. 22. 11:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják nálad. A legtisztességesebb veled szemben az, ha 1 hét alatt átrámolna. Ezidő alatt mindent ki lehet szortírozni, a múltat otthagyni-kidobni, elrendezni. Ha elnyújtja mint a rétest, akkor nem is akar költözni. Egyáltalán itt most ki a ffi-ki a nő?


Biztos akarod ezt a kapcsolatot?

2019. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem költözés, ha nem éget fel maga mögött minden hidat. A csak gatyázás, mert nem tud/mer dönteni.
2019. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Gondoljátok?

Én vagyok a nő, párom férfi. Akarom a kapcsolatot, azt mondta ő is, és hogy költözik lassan, dátum nincs kitűzve, elvileg pár hét még.

2019. febr. 23. 14:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát itten te vagy a férfi a másik meg a nő...
2019. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!