Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes költözni?

Hogyan érdemes költözni?

Figyelt kérdés

Én már elköltöztem otthonról, párom is jönne lassan. Ő apránként szeretné hozni a dolgait, de a családom szerint az a jó, hogy ha a dolgok javát egyszerre hozza el az ember és később a többit... Ti hogy vagytok ezzel?

Az is közrejátszik hogy ott az unokahuga akit félt és nem meri ott hagyni a családjára, mert isznak. Kivéve a kislány anyja.



2019. febr. 21. 06:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vagy nemtán ő a gyerek apja?
2019. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A saját húgának a gyerekének? Nem hinném... Azért az meredek lenne nagyon. Főleg mert nem igazán vannak jóban a húgánval.
2019. febr. 25. 17:24
 13/15 anonim ***** válasza:
Hááát... meredek-nem meredek, ki tudja. Nincsenek jóban, mégis a gyerek a mindene? Nem szokványos.
2019. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy a mindene, csak félti.
2019. febr. 26. 18:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy alkoholista család nagy gond. Rengeteg stressz. Egy egészséges felnőtt egy gyereket sem tudna tiszta szívvel ott hagyni. De attól még, hogy elköltözik rendszeresen, heti többször látogathatja. Vagy ez egy távkapcsolat?? Ha nincs eszeveszett nagy táv a 2 otthon között a látogatás megoldható. Annak a gyereknek így is úgy is lesznek sérülései, sőt már vannak. Ezen változtatni nem tud. Attól még, hogy a saját életében halad előre, segíthet a kislány egészségesebb fejlődésében azzal, ha folyamatosan látogatja, ott áll mellette mint bizalmas cimbora, ha néha elviszitek kirándulni, kicsit szórakozni, játszótérre. Nem tudom mennyi idős. És így, ha felnő tudni fogja merre forduljon ha baj van. De a ti életetek is egészséges mederben folyik, egy kis plusszal. Neked pedig ezt íg kell elfogadnod, ha komoly kapcsolatot vállaltál vele. Egy kis csomaggal. Ha nem tiltod el tőle, ha nem akadékoskodsz a kislány felé, ha te is próbálsz a gyerek felé nyitni, hogy vigyétek el fagyizni. Akkor a pasi is hamarabb adja költözésre a fejét.
2019. ápr. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!