Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha egy...

Szerintetek az gáz ha egy négytagú családnál a lakásban csak három szoba van?

Figyelt kérdés

Amiből az egyik a nappali és a 2 gyereknek van külön szobája, a szülői hálószoba viszont egyben nappal a nappali...


Ez gáz?


Ha valakiknél így van, akkor ebből már az következik, hogy szegények?


2019. máj. 24. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

"minek külön szobát fenntartani ennek" - azért minőségileg hozzáad az ember életéhez, ha van egy külön hálója. Ennyit minden ember megérdemelne.

Ha nincs, hát nincs - de kényelmetlen.

Tudom, én gyerekként aludtam a nappaliban, utána meg anyámmal közös hálóban (már az is sokkal jobb volt, mint a nappali).

Már 18 voltam, mire saját hálóm lett - fantasztikus érzés volt:D

2019. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

Figyelj, szerintem nem gáz, a kényelem miatt persze jobb lenne egy plusz szoba.


Mi egy 140 nm-es házban élünk, a kislànyom (9 éves) szobàja 30 nm.

A vendégszoba nincs kihasználva, csak nyàron mikor a baràtaink jönnek és itt alszanak 1-2 hétig.Amúgy van bent kettő kondigép, de egyikőnk sem használja.Pàrom dolgozik annyit, hogy az bőven felér a kondizással.

Nem használjuk ki a házat hàrman.

Az udvar gyönyörű, halastó, épített grillező (pàrom csinálta), sziklakertek, tujàk, borostyàn oldalt végig (60 méteren).

Az udvart is csak nyàron tudjuk kihasznàlni.

Plusz ugye itt az épített medence, nyàron az is sok melót igényel.


A szegénység messze nem ott kezdődik, hogy nincs még egy szoba.


Én ugyan most nem dolgozom, hidd el rossz egyedül ekkora hàzban.

2019. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Három szobás saját tulajdonú lakást két felnőttel és két gyerekkel nem nevezném szegénységnek. Egyébként ha nagy a nappali, egynapos munkával (gipszkarton fallal) simán megoldható, hogy a szüleidnek is külön hálószobája legyen, amit ha kirepültök, simán le lehet bontani és újra van egy tágas nappalitok. Kérdezted, igen, nálunk így oldottuk meg.
2019. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, nincs ezzel semmi baj.
2019. máj. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!