Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban? Egy üress telekre építkezni vagy egy eladó házat megvenni és azt felújítani?

Figyelt kérdés

És körülbelül hány millióra jön ki?

Nem kell nagy házra gondolni hanem egy közepesre ahol egy hat tagú család kényelmesen elfér :)

Illetve garázs plusz kert :)



2017. máj. 28. 01:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
57%

18: Még arra kiváncsi vagyok, hogy szerinted miért éri meg kétszer annyiért építkezni, mint amennyiért készen kaphatnának egy ugyanolyan kaliberű házat.

Mert ha nekem volna mondjuk 60 millióm egy házra, de készen kaphatnék ugyanolyat 35-ért, akkor én készen vennék, és a maradék pénzből vennék valami mást (pl. egy ingatlant, aminek a bevételeiből megélnék, ha pedig felnő a gyerekem, oda tudna költözni).

Kiváncsi vagyok, Te miért gondolod úgy, hogy megéri a plusz munka és a +25 millió ugyanazért.

2017. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Eleve a pénzösszegeiddel el vagy tévedve... 250.000négyzetméter áron, egy átlag családiház esetében milyen 40-50-60milliókról beszélsz?

És továbbra is tartom, építkezni magánembernek ott éri meg, ahol élni szeretne... aki befektetésre épít, az tök más mint amiről beszélünk...

2017. máj. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%
muszáj gondolni az értékállóságra, ha nem magad miatt, mert te alhatároztad hogy 30-40 évig semmi nem robbant ki onnan (ez is elég naiv gondolat) akkor a felelősségtudat a következő generációk felé. hogy nem tékozlok el 20 évnyi spórolt pénzt. Ez generációkon keresztül fog hiányozni, és ha mindenki így gondolkozik, akkor az a család szegény lesz mindig.
2017. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
:D bocs de ez egy retard felfogás...
2017. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg ezért élsz egy olyan házba ami feleannyiba kerül mint az autóm.
2017. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
49%

nem... hanem azert, mert mindig is egyszerû falusi életre vàgytam.

New Yorkban egy napi $330 -as melót adtam fel a magyar vidékért...

2017. máj. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

ràadàsul ingatlannal 30-40-50évre elõre magyarorszàgon nem lehet tervezni... rengeteg vàros ma legjobb legdràgàbb környéke 30-50évvel ezelõtt a legputribb környék volt...

vagy ott van ellenpéldànak rózsadomb...

úgy benne él a mai napig a köztudatban, hogy milliomosok lakjàk, menj el rózsadombra, mit fogsz làtni?

ignist, swiftet, astrat, faboat...

értéktelenedik el évrõl évre, a valódi milliompsok meg mennek ki az agglomeràcióba...

Nemrég nevezte az egyik üzlettàrsam Ajkàt Bp agglomerációnak :D

2017. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

27: Pont azért milliomosok azok az emberek, mert nem verik el a pénzüket luxusautókra, hanem középkategóriással járnak.

[link]

2017. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

26: Ezt értjük, de ha a gyereked vagy unokád felnő, miből veszel neki lakást?

Vagy ha Budapestre akar menni a Színművészetire, és istenadta tehetség, nem fogsz szenvedni, hogy nem tudsz neki venni/bérelni legalább egy Pest megyei 4-5 milliós 25-40 nm-es garzont, ahonnan bejárhat, és amiből majd továbbléphet felnőtt korában egy megfelelőbb ingatlanba immáron önerőből?

Azért a gyereket valahonnan el kell indítani, és nagy az esélye, hogy nem ugyanazt az életformát választja, mint te.

2017. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
ugye ezt te sem gondoltad komolyan :D
2017. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!