Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban? Egy üress telekre építkezni vagy egy eladó házat megvenni és azt felújítani?

Figyelt kérdés

És körülbelül hány millióra jön ki?

Nem kell nagy házra gondolni hanem egy közepesre ahol egy hat tagú család kényelmesen elfér :)

Illetve garázs plusz kert :)



2017. máj. 28. 01:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Annyira komolyan gondolom, hogy az én családom a többgenerációs fent levezetett gondolkodásának köszönhetően mostanában éri el azt a szintet, hogy már nem szükséges a megélhetésünkért munkába járni valószínűleg soha többé, és a milliomos kategóriába sorolódunk lassan.

Nem értem, hogy mások miért nem tudnak ugyanolyan jól gazdálkodni a vagyonnal, mint mi, és nem értem azt sem, többszörös jövedelemből miért élnek rosszabbul, mint mi. Ezért próbálom átadni nekik ezt a tudást.

2017. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
45%

22: Neked úgy kerül 250-be, hogy nem fizetsz munkadíjat.

Tehát nem ennyibe kerül egy nm felépítése piaci áron.

De ha készen kapható 100-ért ott, ahol lakni akarsz, akkor is butaság 250-et kifizetni rá és még dolgozni is vele. Ha 80 nm a ház, akkor ebben az esetben pontosan 12 milliót dobtál ki az ablakon meg X hónapnyi/évnyi munkádat, amíg az építkezéssel foglalatoskodtál.

2017. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!