Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vízszereléssel kapcsolatban...

Vízszereléssel kapcsolatban felvilágosítanátok?

Figyelt kérdés

Megcsinálták a vízkiállásokat, jelenleg a falból lógnak ki a piros/kék csövek.

Ha meg tudom csinálni én is akkor megpróbálnám, de tudna erről valaki egy videót vagy leírást küldeni, hogy mi kell ahhoz a piros/kék csőhöz? Egyszerűen be kell csavarni a fém menetes cuccot amire a csapot majd rácsavarom? :D Bocsi, nem vagyok szakember..


Jelenleg így állok, mint a képen:


[link]


2023. okt. 24. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

XD hajrá!

Majd kérünk képet a konnektorból folyó vízről!

2023. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
… ennyi? Bár kb ennyire is számítottam tőled. :D
2023. okt. 24. 21:27
 13/21 anonim ***** válasza:

Szóval mégsem így állsz ahogy a képen van.

Kérhetünk egy friss fotót.

A vízvezeték szerelésen kívül amit meg kell oldani az a belső oldali párazárás. Ha még csak most akarod betekerini a hosszabbítót akkor mihez zárt a fólia?

2023. okt. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Szóval mégsem így állsz ahogy a képen van."


De, pont így, csak a vakdugót nem ismertem. Jelenleg éppen burkolnak, mint említettem, minden komolyabb munkát szakember csinál.

Ezért is mertem kérdezni, hogy el tudjam dönteni, hogy a vízvezeték szerelés végét már meg tudom-e csinálni én, avagy nem.

A saját lakásomról nem fogok képet feltenni, szerintem ez érthető. :) Ezért kerestem olyan képet, ahol tudtam illusztrálni a jelenlegi állapotot.

2023. okt. 25. 09:24
 15/21 anonim ***** válasza:
és nálad is gipszkarton van?
2023. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem a válaszokat, azért egy sarokszelep vagy Z idom betekerése nem egy agysebészet. Loctite zsinórt használj a menetek tömítéséhez.
2023. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16!

Nem a vizszereles a kritikus, hanem a gipszkarton kontra párazárás.

2023. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%
Valóban nem agysebészet, ha valakinek van egy minimális műszaki érzéke. De aki még egy rohadt vakdugót sem ismer fel az inkább maradjon a bölcsészkedésnél. Nem tudom a piros és kék jelentését tudja-e a koma.
2023. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18 Mivel még soha nem láttam ilyet honnan kéne tudnom? Gondolom vakdugókkal jöttél ki anyádból is… :)

Odaállíthatlak én is a szakmám elé, valószínűleg Te sem tudnád, hogy hogyan kell egy iSCSI targetet beállítani. Erről ennyit.


Egyébként megcsináltam és hibátlan, koma. Köszönöm a normálisaknak, nekik ment a pont.

2023. okt. 26. 20:47
 20/21 anonim ***** válasza:
66%
Szakadj már le a fene nagy informatikai tudásodról, amúgy is a zabbix egy ótvar cucc.
2023. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!