Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan tudom rávenni a fölső...

Hogyan tudom rávenni a fölső szomszédot, hogy kijavítsa a beázás okát?

Figyelt kérdés
A fölső szomszédunk hónapok óta áztatja a mennyezetet, falat. A biztosító szakembere úgy találta, hogy a vizesedés forrása az ő fürdőszobája, de ő nem hajlandó ezt elismerni. Ragaszkodik hozzá, hogy felőlünk, tehát lentről bontsák ki a hibás részt. Hogy lehet rávenni a szomszédot arra, hogy az ő fürdőszobájában feltárják és kijavítsák a vizesedés okát?

2014. jan. 26. 11:46
1 2
 11/13 anonim válasza:

hát noszogassák a többiek is a fenti szomszédot, és a baj máris meg van oldva


ha nagyobb a nyomás rajta, akkor jobban rászánja magát, hogy megcsináltassa amit kell

NEM a beázott embert kell szidni amiatt, hanem azt aki a beázást okozza

és ha Veled történne ugyanez?

2014. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hasonló cipőben járunk, mi lett az ügy vége?
2015. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 devbrovszki válasza:
engem súlyosan áztat a felső szomszédom, és nem hajlandó ajtót nyitni senkinek, a szemét, egyszer elkaptam az udvaron, mondtam neki, fizetem a szerelőt, és a költségeket, csak engedje be a lakásába. azt mondta "ó dehogyis, majd ő intézkedik". másnap már megint nem engedett be senkit a lakásába... őrült, és én még eladni sem tudnám a 2 éve felújított lakásomat, mert ő lepusztítja
2020. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!